Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Ilość źródła światła
więcej... mniej
Cena
25 2999
Źródło światła w komplecie
więcej... mniej
Stopień zabezpieczenia
więcej... mniej
Ruchome źródło światła
więcej... mniej
Rodzaj gwintu
więcej... mniej
CCT regulacja barwy światła
więcej... mniej
Smart sterowna z aplikacji
więcej... mniej

Nowe produkty

TechniczneJest 451 produktów.
na stronę
1 - 36 z 451 produktów
Pokazuje 1 - 36 z 451 elementów

Lampy techniczne

Projektowanie oświetlenia wymaga nie lada wprawy, ale efekty, które możemy uzyskać są zaskakujące. Przejrzyj nasze propozycje i zobacz jakie to proste! Zaprojektuj oświetlenie techniczne swoich wnętrz razem z nami, co pozwoli cieszyć ci się efektami, o których zawsze marzyłeś.

Lampy techniczne proponowane w tej kategorii mogą być wykorzystywane w najrozmaitszych pomieszczeniach, często instaluje się też je na zewnątrznych elewacjach domu czy też innych pomieszczeń. Niezastąpione w projektowaniu oświetlenia pomieszczeń są lampy halogenowe wpuszczane w sufit. Światło halogenowe pomimo pojawiania się źródeł światła led, jest wykorzystywane w pomieszczeniach sklepowych lub holach, gdzie umieszczone są ważne informacje, plakaty, wystawy. Lampy halogenowe należy też stosować w łazienkach.Tym, co decyduje o wyborze źródeł halogenowych jest ich możliwość oddawania kolorów wynosząca sto procent, podczas gdy źródła ledowe słabiej oddają kolory (80-90%).

Lampy LED sufitowe wpuszczane stosowane mogą być w pomieszczeniach, w których nie potrzeba maksymalnego odwzorowania barw. W przeciwieństwie do opraw halogenowych Lampy ze źródłem LED charakteryzują się wysoką energooszczędnością oraz mogą świecić bez wymiany przez wiele lat. Dla osiągnięcia ciekawych efektów i zachowania ciągłości stylistycznej zastosuj różnego typu lampy halogenowe wpuszczane w sufit dostępne w naszym sklepie w wielu wariantach. Dopełnieniem do oświetlenia ogólnego będą plafony, takie jak lampa Bross 1 tuba, dostępne w kolorach białym czarnym i srebrnym. Mogą one służyć do doświetlenia punktowego obiektów ustawionych w pomieszczeniu.

Stosując źródła światła o różnych kątach świecenia możemy uzyskać ciekawe efekty światłocieniowe. Zapraszamy również do zakupu lamp doświetlających podłoże takich jak lampy MINI Led, podczas gdy lampa Azzardo Arcada stanowić będzie podstawę iluminacji w pomieszczeniach. Sprawny projektant może stworzyć niepowtarzalny klimat i elegancką, funkcjonalną dekorację korytarza lub schodów za pomocą takich opraw. Zobacz jak łatwo oświetlić twój świat dokonując zakupów w naszym sklepie internetowym.

zobacz również lampy wiszące do salonu