Zostaw wiadomość


W tej chwili nie jesteśmy dostępni. Prosimy zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się z Tobą.

Zostaw wiadomość
Zestaw I przedłużony 3 fazowy lewy Zobacz większe

Zestaw I elastyczny przedłużony 3 fazowy lewy

Produkt dostępny

299,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni


Wysyłka w 48-72H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Ilość faz trójfazowa
Rodzaj szyn Natynkowe
Ile lumenów potrzebujesz?

Systemy szynoprzewodów to jeden z praktyczniejszych sposobów na oświetlenie domowych lub biurowych wnętrz, zwłaszcza gdy skorzysta się z gotowych rozwiązań, jak ZESTAW I ELASTYCZNY PRZEDŁUŻONY 3 FAZOWY LEWY.

ZESTAW I ELASTYCZNY PRZEDŁUŻONY 3 FAZOWY LEWY został wykonany z trwałego materiału, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Występuje w dwóch uniwersalnych kolorach: białym i czarnym, wpisujących się w większość nowoczesnych aranżacji.

W ramach zestawu można wybrać dwa szynoprzewody natynkowe o odpowiedniej długości (1, 1,5, 2 i 3 metry), dzięki czemu udaje się zbudować idealne oświetlenie do mniejszych i większych pomieszczeń. Zestaw zawiera także wszystkie niezbędne akcesoria, w tym zasilacz końcowy, elastyczne złącze regulowane (pozwalające na dopasowanie kąta połączenia szynoprzewodów) oraz zaślepkę.

Do takiego systemu warto dobrać lampy (wiszące lub reflektory) z naszej bogatej oferty produktów oświetleniowych, wpisujące się w indywidualne preferencje oraz estetykę całej przestrzeni.

ZESTAW I ELASTYCZNY PRZEDŁUŻONY 3 FAZOWY LEWY to idealne rozwiązanie, pozwalające na praktyczne oświetlenie wnętrz.

* Pola wymagane