Lampa wpuszczana w sufit Tito 1 White Zobacz większe

Lampa techniczna Tito 1 White

Produkt dostępny

GM2106 WH / AZ0815


Cena:

39,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 2 lata gwarancji na wszystko

Tagi: #aqua

Żarówki do kompletu

Tito 1 Lampa techniczna

Produkt o nazwie TITO 1 WH WPUST to elegancka, wodoszczelna, wpuszczana w sufit oprawa oświetleniowa. Posiada jedno, nieruchome źródło światła i może być montowana pojedynczo lub po kilka sztuk tworząc w ten sposób ładne wizualnie instalacje świetlne, które nadają pomieszczeniu niezwykłego klimatu. Lampę z powodzeniem można wykorzystywać do precyzyjnego oświetlenia wybranych elementów znajdujących się we wnętrzu albo określonych stref pomieszczenia. W układzie instalacji świetlnych lampy TITO 1 WH WPUST mogą mieć zastosowanie jako oświetlenie główne pomieszczenia, a w przypadku montażu pojedynczych spotów jako oświetlenie uzupełniające.

Oprawa oświetleniowa TITO 1 WH WPUST posiada uniwersalny, okrągły kształt, który z łatwością zastosować można w każdej aranżacji wnętrz. Świetnie pasuje zarówno do pomieszczeń nowoczesnych, jak i urządzonych w stylu klasycznym, dodając im szyku i elegancji. Zależnie od rozmieszczenia i ilości zastosowanych spotów może dawać jasne i wyraziste światło, stwarzając tym samym idealne warunki do pracy, albo stonowane oświetlenie odpowiednie do komfortowego wypoczynku.

Do opraw oświetleniowych TITO 1 WH WPUST zastosowanie mają żarówki MR16 o maksymalnej mocy 50 W. Dzięki podwyższonemu współczynnikowi IP wynoszącemu 54, mogą być montowane w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Najczęściej są to kuchnie, korytarze, schody oraz łazienki, a także prysznice. Solina konstrukcja i precyzyjne wykonanie obudowy stwarza możliwość jej komfortowego użytkowania, a niebanalny i elegancki wygląd – wiele możliwości aranżacyjnych.

Wysokość 1,8 cm
Średnica 7,5 cm
Stopień zabezpieczenia IP 54
Ilość źródła światła 1
Napięcie 230V
Żarówki w komplecie Nie
Ruchome źródło światła Nie
Rodzaj gwintu GU10/MR 16
Materiał Metal/Aluminium
Kolor Biały
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 5
Rodzaj lamp Wpustowe / Downlights
Rodzaj obudowy Okrągła
Waga produktu brutto w kg 0,1
Waga produktu netto w kg 0,6
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane