ANCONA S Zobacz większe

ANCONA S

Produkt dostępny

/ AZ2191


Cena:

189,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 2 lata gwarancji na wszystko

Tagi:

Ancona S należy do kategorii lamp technicznych. Stanowi jeden z produktów z serii Ancona, dostępnych w różnych rozmiarach oraz wersjach kolorystycznych. Oprawa Ancona S jest przeznaczona do montażu natynkowego. Zamontowana na elewacji budynku (mieszkalnego lub komercyjnego) podnosi jego estetykę i rozświetla przestrzeń. Poprawia też bezpieczeństwo wokół domu, odstraszając ewentualnych intruzów oraz umożliwiając użytkownikom swobodne poruszanie się po zapadnięciu zmroku.

Okrągły kształt oprawy dobrze sprawdzi się w budynkach o różnej architekturze. Emitowane przez lampę Ancona S światło podkreśla piękno budynku w porze nocnej. Z kolei w ciągu dnia jej uniwersalny, okrągły kształt wygląda bardzo naturalnie i neutralnie. Na tle innych opraw zewnętrznych, przeznaczonych do stosowania na elewacji, wyróżnia ją forma.

Lampa Ancona S odznacza się wysoką jakością zastosowanych materiałów, solidnym wykonaniem oraz trwałością. Jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej (Ancona S) lub białej (Ancona S White). Nietransparentny klosz sprawia, że emitowane przez nią światło odbija się od ściany, na której została zamontowana. Lampa może być też stosowana wewnątrz budynku. Najlepiej komponuje się z wnętrzami skromnymi i minimalistycznymi.

Ancona S została wykonana z aluminium. Ma pojedynczy, zintegrowany LED o mocy 6 W oraz napięciu 230 V i strumieniu świetlny 445 lm. Temperatura barwowa emitowanego światła wynosi 3000 K (barwa ciepłobiała). Oprawa należy do 7 klasy energetycznej. W sprzedaży jest dostępna w komplecie z żarówką LED.

Głębokość 4 cm
Średnica 13,5 cm
Ilość źródła światła 1
Moc 6W
Napięcie 230V
Żarówki w komplecie Tak
Lumeny 445
Temperatura barwowa 3000 barwa ciepłobiała
Ruchome źródło światła Nie
LED ready Tak
Rodzaj gwintu LED zintegrowany
Materiał Metal/Aluminium
Kolor Czarny
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 4
Rodzaj lamp Na zewnątrz/Outdoor
Regulacja wysokości Nie
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane