DIANA 1 Zobacz większe

DIANA 1

Produkt dostępny

MD50199-1 / AZ2150


Cena:

199,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 2 lata gwarancji na wszystko

Tagi:

Żarówki do kompletu

Oprawa Diana 1 to produkt z kategorii lamp wiszących. Wyróżnia się oryginalnym, ale prostym designem. Uwagę zwraca jej owalny, zamknięty klosz, który pomimo skromnej formy wygląda bardzo elegancko i stylowo. Prezentowana oprawa doskonale sprawdza się z różnymi stylami architektury wnętrz, między innymi ze stylem nowoczesnym. Bywa montowana pojedynczo albo po kilka, zazwyczaj 2-4 sztuki, tworząc we wnętrzu większą instalację świetlną.

Diana 1 dobrze sprawdza się w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Stanowi nie tylko funkcjonalne oświetlenie, ale również efektowną dekorację. Doskonale wpisuje się w przestrzeń mieszkalną oraz komercyjną. Może być montowana w salonie, kuchni, pokoju, sypialni, gabinecie, wnętrzach hoteli, restauracji oraz w wielu innych pomieszczeń.

Oprawa Diana 1 ma pojedyncze źródło światła o napięciu 230 V. Jej zaletą jest możliwość regulacji wysokości. Elegancki wygląd oprawy wynika z zastosowania wysokiej jakości materiałów (metal oraz szkło). Atrakcyjności nadaje jej zastosowany modny kolor chromu.

Zastosowany w oprawie gwint G9, pozwala na używanie lampy z energooszczędnymi żarówkami LED. Produkt jest oferowany do sprzedaży bez żarówek w komplecie. Należy do 5 klasy energetycznej.

Wysokość 210 cm
Szerokość 15 cm
Stopień zabezpieczenia IP 20
Ilość źródła światła 1
Napięcie 230V
Żarówki w komplecie Nie
Ruchome źródło światła Nie
LED ready Tak
Rodzaj gwintu G9
Materiał Metal / Szkło
Kolor Chrom
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 5
Regulacja wysokości Tak
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane