Lampa techniczna Siro 1 Black marki Azzardo

Pod nazwą SIRO 1 BK/ALU WPUST kryje się wyjątkowy i cieszący się dużym zainteresowaniem klientów produkt. Jest to skromna, a zarazem elegancka wpuszczana w sufit oprawa oświetleniowa. Dzięki temu, że jest bardzo uniwersalna doskonale komponuje się z każdym wnętrzem. Świetnie pasuje zarówno do pomieszczeń urządzonych nowocześnie, jak i klasycznie. Jej prosty kształt i forma dobrze wpisują się w urządzone minimalistycznie, w zgodzie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi, pomieszczenia.

Obudowa lampy została zaprojektowana w taki sposób, by chowając się w suficie, niemal zupełnie stapiała się z nim, skąd dawać będzie dyskretne, a zarazem eleganckie oświetlenie. Lampa SIRO 1 BK/ALU WPUST może być montowana:

  • pojedynczo – wtedy najczęściej pełni rolę dekoracyjną lub doświetla określoną strefę pomieszczenia (względnie umieszczony w nim przedmiot);
  • w grupach, tworząc niezwykle efektowne instalacje świetlne - tutaj może pełnić zarówno rolę oświetlenia głównego, jak i doświetlać ciemniejsze części wnętrza.

Obudowa charakteryzuje się kwadratowym kształtem i czarno – aluminiowym kolorem. Posiada pojedyncze źródło światła, które daje możliwość regulacji kąta padania wiązki światła. Daje to duże możliwości aranżacyjne i pozwala nakierować oświetlenie w pożądaną przez użytkownika stronę.

Lampa SIRO 1 BK/ALU WPUST przeznaczona jest tak do pomieszczeń mieszkalnych, jak i komercyjnych. Do opisywanej lampy zastosowanie mają żarówki AR111o maksymalnej mocy 50W. W naszym asortymencie znajduje się także wiele innych produktów z tej serii, różniących się kolorem oraz ilością źródeł światła.

Wysokość 2,5 cm
Szerokość 17 cm
Długość 17 cm
Stopień zabezpieczenia IP 20
Ilość źródła światła 1
Napięcie 12V
Żarówki w komplecie Nie
Ruchome źródło światła Tak
Rodzaj gwintu AR111
Materiał Metal/Aluminium
Kolor Czarny / Aluminium
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 5
Rodzaj lamp Wpustowe / Downlights
Rodzaj obudowy Kwadratowa
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane


Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Lampa techniczna Siro 1 Black

Lampa techniczna Siro 1 Black

Napisz opinię