Lampa techniczna Paco 1 Aluminium

GM2103 ALU

KOD:

Nowy

Produkt dostępny

55,00 zł

Add to wishlist

Opis

Wysokość2,5 cm
Szerokość9 cm
Długość9 cm
Stopień zabezpieczeniaIP 20
Ilość źródła światła1
Napięcie230V / 12V
Żarówki w komplecieNie
Ruchome źródło światłaTak
LED readyTak
Rodzaj gwintuMR16
MateriałMetal/Aluminium
KolorAluminium
Klasa energetyczna5
Rodzaj lampWpustowe / Downlights
Rodzaj obudowyKwadratowa

Więcej informacji

Oprawa oświetleniowa PACO 1 ALU WPUST to jedna z najpopularniejszych lamp wpustowych firmy AZzardo. Idealnie sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Spot ma kształt kwadratu o długości boku 9 cm, jego wysokość natomiast wynosi 2,5 cm.

Wykorzystanie oświetlenia typu spot daje wiele możliwości aranżacyjnych pomieszczenia. Obudowa oświetleniowa PACO 1 ALU WPUST może być montowana pojedynczo lub w postaci instalacji świetlnych, z wykorzystaniem większej ich ilości. Kluczowe znaczenia dla aranżacji ma wtedy, zależna od wielkości i kształtu pomieszczenia, ilość zastosowanych lamp i sposób ich rozmieszczenia. Dzięki oświetleniu tego typu mogą powstawać wnętrza o niezwykłym klimacie, z doświetlonymi określonymi strefami pomieszczenia. Efekty takie możliwe są dzięki temu, że PACO 1 ALU WPUST posiada wbudowane ruchome źródło światła, co daje możliwość dowolnego sterowania snopem światła.

Spoty mogą stanowić podstawowe lub uzupełniające oświetlenie pomieszczenia. W przypadku montażu kilku opraw świetlnych typu PACO w zupełności spełniają swoją funkcję jako oświetlenie główne. Montowane są zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurach, sklepach i pracowniach. Dają jasne i wyraziste światło, co jest ich ogromnym atutem, gdyż tym samym stwarzają dogodne warunki do pracy. W mieszkaniach najczęściej montowane są w kuchniach, salonach, przedpokojach oraz nad schodami i nad szafą.

Do oprawy oświetleniowej PACO 1 ALU WPUST można zastosować żarówki typu GU10 lub MR16 o maksymalnej mocy 50 W. Dodatkowo istnieje także możliwość zastąpienia żarówek oświetleniem typu LED. Oprawa lampy wykonana została z wysokiej jakości metalu w połączeniu z aluminium. Cechuje ją trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Istnieje możliwość tworzenia bardziej rozbudowanych aranżacji poprzez łączenie PACO 1 ALU WPUST z produktami z tej samej serii z wbudowanymi 2 lub 3 źródłami światła. Klienci mogą też skorzystać z innych wersji kolorystycznych serii PACO.Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Lampa techniczna Paco 1 Aluminium

Lampa techniczna Paco 1 Aluminium

Napisz opinię