Lampa techniczna Stan 1 White

GM2111 WH

KOD:

Nowy

Produkt dostępny

99,00 zł

Add to wishlist

Opis

Wysokość2,5 cm
Średnica17 cm
Stopień zabezpieczeniaIP 20
Ilość źródła światła1
Napięcie230V
Żarówki w komplecieNie
Ruchome źródło światłaTak
Rodzaj gwintuAR111
MateriałMetal/Aluminium
KolorBiały
Klasa energetyczna5
Rodzaj lampWpustowe / Downlights
Rodzaj obudowyOkrągła

Więcej informacji

Stan 1 Lampa techniczna

Produkt STAN 1 WH WPUST to elegancka, wpuszczana w sufit oprawa oświetleniowa. Posiada okrągły kształt oraz pojedyncze źródło światła. Lampa może być montowana tak pojedynczo, jak i w grupach po kilka sztuk tworząc tym samym niezwykle efektowne instalacje świetlne. Efekt, jaki dają takie instalacje zależny jest zarówno od ilości zastosowanych pojedynczych spotów, jak i sposobu ich rozmieszczenia. Dodatkowym atutem oprawy oświetleniowej jest wbudowane ruchome źródło światła, dzięki czemu użytkownik ma możliwość kierowania wiązką światła w dowolnym kierunku. Daje to dodatkowe możliwości aranżacyjne w pomieszczeniu. Oprawa świetlna może pełnić dwie funkcje: praktyczną i dekoracyjną.

Lampa STAN 1 WH WPUST może być wykorzystywana do precyzyjnego oświetlenia wybranych elementów pomieszczenia, a skomponowana w większe instalacje świetlne także stanowić jego oświetlenie główne. Świetnie sprawdzi się również w charakterze oświetlenia uzupełniającego wnętrza, doświetlając ciemniejsze jego strefy.

Oprawa oświetleniowa STAN 1 WH WPUST posiada uniwersalny kształt, który z łatwością znajduje zastosowanie przy wykonywaniu rozmaitych aranżacji wnętrz. Świetnie wpisuje się zarówno w pomieszczenia nowoczesne, jak i urządzone w stylu klasycznym, niezmiennie dodając im szyku i elegancji. Z jej wykorzystaniem, w zależności od ilości zastosowanych spotów, można uzyskać stonowane oświetlenie właściwe dla strefy przeznaczonej do wypoczynku, jak i jasne i wyraziste – odpowiednie w pomieszczeniach aranżowanych z myślą o wykonywaniu precyzyjnej pracy. Do opraw oświetleniowych zastosowanie znajdują żarówki AR111 o maksymalnej mocy 50 W. Produkt wykonany jest z solidnego materiału, dzięki czemu zyskuje trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Tworzywo:

aluminium

Źródło światła:

AR111 1 x 50W 230V

Wymiary: średnica:

16,8 cmOpinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Lampa techniczna Stan 1 White

Lampa techniczna Stan 1 White

Napisz opinię