Lampa wpuszczana w sufit Zobacz większe

Lampa techniczna Siro 1 white

Produkt dostępny

GM2101 WH / AZ0768Lampa techniczna Siro 1 White marki Azzardo

SIRO 1 WH WPUST to wyjątkowy produkt, który budzi duże zainteresowanie klientów. Elegancka, wpuszczana w sufit oprawa oświetleniowa znajduje zastosowanie w rozmaitych wnętrzach. Dzięki swojej skromnej i uniwersalnej formie doskonale pasuje zarówno do pomieszczeń urządzonych tak nowocześnie, jak i klasycznie. Jej prosty kształt idealnie wpisuje się w minimalistyczne, urządzone zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi pomieszczenia.

Wpuszczana w sufit oprawa oświetleniowa SIRO 1 WH WPUST chowając się w suficie, niemal całkowicie stapia się z nim, dając jednocześnie dyskretne, a zarazem bardzo eleganckie oświetlenie. Zaprojektowane z jej udziałem wnętrza zyskują niepowtarzalny klimat. Oprawa oświetleniowa SIRO 1 WH WPUST, w zależności od potrzeb i pożądanego efektu, może być montowana pojedynczo, co sprawdza się zwłaszcza przy doświetlaniu ciemniejszych stref pomieszczenia oraz wybranych elementów wnętrza, lub w grupach po kilka sztuk rozmieszczonych w pewnych od siebie odległościach tworząc w ten sposób efektowne instalacje świetlne, które mogą pełnić tak rolę oświetlenia głównego w pomieszczeniu, jak i doświetlać ciemniejsze części wnętrza. W ten sposób z łatwością uzyskać można niezwykły efekt dekoracyjny oraz doskonale oświetlić całe pomieszczenie. Moda na urządzone nowocześnie i pozbawione przepychu wnętrza sprawia, że klienci częściej montują oprawę oświetleniową SIRO 1 WH WPUST w reprezentacyjnych częściach domów mieszkalnych i budynków komercyjnych.

Obudowa cechuje się kwadratowym kształtem, białym kolorem i posiada pojedyncze źródło światła z opcją regulacji kąta padania wiązki światła. Stawarza to duże możliwości aranżacyjne, które z chęcią wykorzystywane są przez projektantów wnętrz. Lampa SIRO 1 WH WPUST znajduje zastosowanie w takich pomieszczeniach, jak kuchnie, salony, korytarze, przedpokoje, schody itd. Swoją funkcję spełnia w połączeniu z żarówką AR111 o maksymalnej mocy 50W. Sklep AZzardo dysponuje także wieloma innymi produktami z tej serii, w odmiennych kolorach oraz z 2 i 3 źródłami światła.

Wysokość 2,5 cm
Szerokość 17 cm
Długość 17 cm
Stopień zabezpieczenia IP 20
Ilość źródła światła 1
Napięcie 12V
Żarówki w komplecie Nie
Ruchome źródło światła Tak
Rodzaj gwintu AR111
Materiał Metal/Aluminium
Kolor Biały
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 5
Rodzaj lamp Wpustowe / Downlights
Rodzaj obudowy Kwadratowa
Waga produktu brutto w kg 0,5
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane