Naświetlacz LED 30W BGR Zobacz większe

Naświetlacz LED 30W BGR

Produkt dostępny

FL203001 /


Cena:

139,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 3 lata gwarancji na wszystko

Tagi:

Naświetlacz LED 30W BGR należy do grupy lamp technicznych, przeznaczonych do stosowania na zewnątrz budynków. Doskonale sprawdza się na prywatnych posesjach, w przestrzeni przydomowych ogrodów oraz w miejscach użyteczności publicznej. Oprawa jest kwadratowa o stonowanej, jasnoszarej kolorystyce. Dostępna jest też w wariancie ciemnoszarym (Naświetlacz LED 30W DGR).

Naświetlacz LED 30W BGR wyróżnia się solidnym wykonaniem i wytrzymałą obudową, stanowiącą gwarancję trwałości oraz odporności na uszkodzenia mechaniczne. Jego obudowę wykonano ze szkła oraz metalu.

Naświetlacz LED 30W BGR ma zintegrowane pojedyncze źródło światła o mocy 30 W oraz napięciu 230 V. Zintegrowany LED cechuje się strumieniem świetlnym o wartości 2100 lm. Źródło światła jest ruchome, dzięki czemu użytkownicy zyskują możliwość regulacji kąta padania wiązki światła, w zakresie 120°.

Naświetlacz LED 30W BGR jest w 4 klasie energetycznej. W komplecie z obudową sprzedajemy również żarówkę LED do lampy. Na innych podstronach sklepu klienci znajdą podobne produkty z tej kategorii, zróżnicowane pod względem wielkości, mocy oraz strumienia świetlnego.

Wysokość 18,5 cm
Szerokość 22,5 cm
Głębokość 10,5 cm
Stopień zabezpieczenia IP 65
Ilość źródła światła 1
Moc lampy LED 30W
Napięcie 230V
Źródło światła w komplecie Tak
Lumeny 2100
Ruchome źródło światła Tak
Rodzaj gwintu LED zintegrowany
Materiał Metal / Szkło
Kolor Szary
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 4
Rodzaj obudowy Kwadratowa
Kąt regulacji 120°
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane