DONUT TOP 75 Zobacz większe

DONUT TOP 75 CCT REMOTE

Produkt dostępny

/


Cena:

1 699,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 3 lata gwarancji na wszystko

Tagi:

Oprawę Donut Top 75 zaliczamy do kategorii nowoczesnych plafonów. Produkt wyróżnia się prostym i zarazem nowoczesnym designem. Nawiązuje stylistyką do lampy wiszącej Donut Pendant 75 i we wnętrzu może tworzyć wraz z nią funkcjonalną i estetyczną całość. Oprawa Donut Top 75 jest równie często montowana pojedynczo, jak i łączona w komplety po dwie lub więcej sztuk. We wnętrzu może stanowić oświetlenie ogólne lub pełnić funkcję oświetlenia uzupełniającego.

Prosta stylistyka lampy Donut Top 75 sprawia, że z powodzeniem odnajduje się w pomieszczeniach urządzonych w różnych stylach, m.in.: nowoczesnych, nowojorskich i klasycznych. Oprawa doskonale prezentuje się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Można ją wprowadzić do wnętrza salonu, pokoju, kuchni, biura albo przedpokoju.

Nasze lampy w wersji CCT sterowane za pomocą pilota mogą posiadają funkcję ściemniania i rozjaśniane bez montażu dodatkowego urządzenia, lampa w takiej wersji pozwala również na regulację barwy światła od barwy ciepłej, dziennej az po zupełnie białe światło. A wszystko za pomocą zgrabnego pilota, który zawsze będzie w zasięgu naszej ręki.

Wysokość 12 cm
Szerokość 75 cm
Szerokość klosza 75 cm
Wysokość klosza 12 cm
Ilość źródła światła 1
Moc lampy LED 164W
Napięcie 230V
Źródło światła w komplecie Tak
Lumeny 13940lm
Temperatura barwowa Sterowane pilotem
Ruchome źródło światła Nie
LED ready Tak
Ściemniacz ściemnialna
Rodzaj gwintu LED zintegrowany
Materiał Akryl
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 7
Regulacja wysokości Nie
CCT tak
Sterowanie pilotem tak
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane