VECCIO 40 WHITE Zobacz większe

VECCIO 50 WHITE

Produkt dostępny

/


Cena:

699,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 3 lata gwarancji na wszystko

Tagi:

Nowoczesne plafony takie, jak VECCIO 50 WHITE, równocześnie dekorują i zapewniają sporo światła w modnych, domowych przestrzeniach.

VECCIO 50 WHITE należy do rodziny lamp sufitowych o pięknym i oryginalnym designie. Pozostałe produkty z tej serii różnią się od niej kolorem oprawy. Z ich pomocą buduje się ciekawe i funkcjonalne zespoły oświetleniowe, składające się z lamp jednego typu lub łączących różne wersje barwne, dla osiągnięcia jeszcze oryginalniejszych efektów wizualnych.

Lampę VECCIO 50 WHITE wyróżnia prosta, zgeometryzowana bryła, która wpisuje ją w niemal wszystkie propagowane obecnie aranżacje. Nadaje się do wykorzystania w pomieszczeniach minimalistycznych i nowoczesnych (z hi-tech). Spora grupa klientów używa ich także do ożywienia przestrzeni klasycznych lub w stylu globalnego nomady.

Plafon VECCIO 50 WHITE bywa używany jako oświetlenie główne lub strefowe. Jeśli zastosujemy większą ilość opraw, ułożonych w rzędy, wówczas udaje się dokładnie doświetlić nawet duże wnętrza. Najchętniej montuje się je w salonach i kuchniach, choć ciekawe efekty z ich pomocą uzyskamy także w przedpokojach, na klatkach schodowych i w korytarzach. Lampa jest uniwersalna i pozwala zbudować przyjemne w odbiorze wnętrze, zwłaszcza gdy wykorzystamy funkcję ściemniacza, dopasowującą natężenie światła do bieżących potrzeb.

VECCIO 50 WHITE ma kwadratową, metalową oprawę w kolorze białym, wewnątrz której umieszczono pojedyncze, zintegrowane źródło światła LED, dające światło o barwie ciepłobiałej. Okrywa je tafla mlecznobiałego akrylu, pozwalająca uzyskać przyjemne dla wzroku światło rozproszone. W ofercie udostępniamy także analogiczną lampę z ramką w kolorze czarnym.

VECCIO 50 WHITE należy do plafonów prostych i funkcjonalnych, których subtelny urok przekonał już do niego spore grono naszych klientów.

Wysokość13 cm
Szerokość50 cm
Stopień zabezpieczeniaIP 20
Ilość źródła światła1
Moc lampy LED30W
Napięcie230V
Źródło światła w komplecieTak
Lumeny2600lm
Temperatura barwowa3000K barwa ciepłobiała
Ruchome źródło światłaNie
Współpraca z LEDTak
Ściemniaczściemnialna
Rodzaj gwintuLED zintegrowany
MateriałMetal / Acryl
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 4
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane