O sklepie

Odbiorcą naszych lamp są osoby kierujące się oryginalną stylistyką i najwyższą jakością wykonania. Od 2002 roku jesteśmy obecni na rynku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów poszukujących oryginalnego wzornictwa i stylu.

Nasze lampy pojawiały się w topowych magazynach designerskich a także w aranżacjach na małym jak i dużym ekranie.

Nieustannie od kilkunastu lat uczestniczymy w najważniejszych wydarzeniach w branży oświetleniowej na całym świecie. Dzięki temu nasze oprawy chętnie wybierane są przez designerów, architektów oraz projektantów wnętrz a także są inspiracją do wystroju wnętrz domowych aranżacji. Dzięki naszym lampom Twój dom wyróżni i zachwyci niejednego gościa Twojego mieszkania a blask światła na długo pozostanie w pamięci.

Wiemy jak ważne w naszym życiu jest światło, ponieważ tworzymy oświetlenie od wielu lat. Dlatego połączyliśmy inteligentne technologie z doświadczeniem w tej dziedzinie, tworząc system AZzardo SMART, dzięki któremu możesz cieszyć się nowymi możliwościami i jak najlepiej wykorzystać je w swoim otoczeniu.

Dzięki temu będziesz mógł dopasować oświetlenie do każdej sytuacji, tworzyć własne aranżacje świetlne lub skorzystać z tych zaproponowanych systemowo. Dowolnie konfigurować światło w pomieszczeniach i dodawaj je do scen, które pozwolą jednym dotknięciem klawisza zmienić klimat w całym domu.

Nasze starania zostały nagrodzone Certyfikatem Najwyższa Jakość przyznanego przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań Nad Jakością. Ponadto w roku 2009 zostaliśmy uhonorowani statuetką 'Luksusowa marka GENTLEMANA'
W tym samym roku dzięki dziennikowi "PULS BIZNESU" dołączyliśmy do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.