Filtry

Stopień zabezpieczenia <

Ilość źródła światła <

Klasa energetyczna <

Napięcie <

Żarówki w komplecie <

Ruchome źródło światła <

Regulacja wysokości <

LED ready <

Lampy zewnętrzne

Zewnętrzne lampy wiszące to doskonały sposób na stworzenie niepowtarzalnego klimatu w przestrzeni wokół domu. Zamontowane na ścianach budynku, przepięknie oświetlają elewację, stają się tym samym doskonałą wizytówką gospodarzy. Lampy zewnętrzne wiszące pozwalają na uzyskanie niesamowitych efektów wizualnych, które przyciągają wzrok i pomagają...

Zewnętrzne lampy wiszące to doskonały sposób na stworzenie niepowtarzalnego klimatu w przestrzeni wokół domu. Zamontowane na ścianach budynku, przepięknie oświetlają elewację, stają się tym samym doskonałą wizytówką gospodarzy. Lampy zewnętrzne wiszące pozwalają na uzyskanie niesamowitych efektów wizualnych, które przyciągają wzrok i pomagają stworzyć wokół domu niepowtarzalny, nastrojowy klimat. Ich ogromnym atutem jest możliwość pełnienia wielorakiej funkcji: od oświetlenia przydomowej strefy ogrodu, poprzez zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom, aż do wytworzenia przy domu przyjemnej wizualnie, klimatycznej przestrzeni, która sprzyjać będzie komfortowemu wypoczynkowi w gronie najbliższych.

Lampy zewnętrze wiszące to idealny sposób na efektowne oświetlenie budynków mieszkalnych, biurowych oraz innych o charakterze użytkowym. Starannie dobrane oświetlenie zewnętrze będzie pełniło zarówno funkcję użytkową, jak i dekoracyjną. Z jego pomocą można stworzyć przestrzeń o niezwykłych walorach wizualnych i estetycznych oraz poprawić bezpieczeństwo poruszania się po zmroku w strefie przydomowej.

Lampy montowane na zewnątrz budynków charakteryzują się rozmaitymi kształtami, kolorami i wzorami. Niektóre z nich przybierają postać efektownych kinkietów, inne dających silne światło naświetlaczy. Ich wyboru dokonywać można w zależności od preferowanej wiodącej funkcji oświetlenia. Pierwsze z nich zdecydowanie lepiej sprawdzą się jako efektowna dekoracja, dając przy tym niezwykle klimatyczne oświetlenie, drugie zapewnią bezpieczeństwo, odstraszając ewentualnych intruzów i nieproszonych gości.

Lampy zewnętrzne wiszące, zamontowane na ścianie budynku, podkreślają urok domu i tarasu. W efektowny sposób podświetlają wybrane elementy budynku, tym samym ładnie je eksponując. Świetnie nadają się tak do zastosowania na budynkach, jak i elementach małej architektury, np. altanach. Odpowiednio zaplanowane i skomponowane z otoczeniem będą cieszy efektem świetlnym i podnosić atrakcyjność posesji. Wybierając zewnętrzne lampy wiszące, naświetlacze oraz inne oświetlenie przeznaczone do stosowania za zewnątrz budynków, warto pamiętać o bardzo ważnym kryterium, jakim jest wysoki współczynnik IP, warunkujący ich wodoszczelność. Lampy o wysokim IP można bezpiecznie stosować w miejscach narażonych na działanie wilgoci, wysokich temperatur oraz kontakt z roślinnością i owadami.

Więcej
Lampy zewnętrzne Jest 37 produktów.
na stronę
1 - 36 z 37 produktów
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów