Katalog

Stopień zabezpieczenia <

Ilość źródła światła <

Klasa energetyczna <

Żarówki w komplecie <

Ruchome źródło światła <

Regulacja wysokości <

LED ready <

Nowe produkty

Łazienkowe

Łazienka, choć zwykle jest najmniejszym pomieszczeniem w całym domu, musi łączyć w sobie kilka różnych, ważnych funkcji. Doskonale odzwierciedla to oświetlenie łazienkowe, które powinno być dostosowane do każdej z nich. To ono w dużej mierze zapewnia funkcjonalność pomieszczenia i tworzy w nim odpowiednią atmosferę. Na przykład komfortowy relaks...

Łazienka, choć zwykle jest najmniejszym pomieszczeniem w całym domu, musi łączyć w sobie kilka różnych, ważnych funkcji. Doskonale odzwierciedla to oświetlenie łazienkowe, które powinno być dostosowane do każdej z nich. To ono w dużej mierze zapewnia funkcjonalność pomieszczenia i tworzy w nim odpowiednią atmosferę. Na przykład komfortowy relaks i wypoczynek w prywatnej strefie wellness zapewnią lampy łazienkowe, dające stonowane i ciepłe oświetlenie. Doskonale w tej roli spełni się zamontowane w okolicach wanny dyskretne oświetlenie LED lub punkty świetlne w podwieszanym suficie. Bezpośrednie i jasne światło z kolei idealnie sprawdzi się przy wykonywaniu precyzyjnych czynności, takich jak golenie czy makijaż. Niezwykle istotne jest przy tym, by emitowane światło miało kolory zbliżone do światła naturalnego. Warto zadbać także o oświetlenie ogólne, które będzie górowało nad pozostałymi lampami i pozwoli równomiernie oświetlić całą powierzchnię łazienki.

Oświetlenie łazienkowe będzie dobrze pełniło swoją funkcję, jeśli do jego wyboru przyłożymy odpowiednio dużo uwagi. W oświetleniu strefowym, w okolicach umywalki i lustra sprawdzą się kinkiety, do oświetlenia kabiny prysznicowej warto zastosować łagodne światło punktowe, a jako lampy łazienkowe ogólne – plafony. Można zstąpić je także innymi lampami pamiętając o zachowaniu ich wiodącej roli. Ważną cechą oświetlenia łazienkowego jest współczynnik IP gwarantujący wodoszczelność.

Oświetlenie łazienkowe oprócz swoich oczywistych funkcji powinno też pełnić rolę dekoracyjną. Dzięki szerokiemu asortymentowi sklepu AZzardo z łatwością można dopasować lampy do wnętrza łazienki oraz ustawionych w niej mebli. Oprócz konieczności wyboru odpowiedniego designu należy zwrócić uwagę także na ustawienie, jasność i barwę emitowanego przez lampę światła. Wszystkie te cechy powinny zapewniać funkcjonalność oświetlenia i estetyczny wygląd łazienki oraz spełniać indywidualne oczekiwania użytkownika zapewniając mu komfort i dobre samopoczucie w pomieszczeniu.

Więcej
Łazienkowe Jest 37 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów