Filtruj według

Cena
41 3299
Szerokość (cm)
1 121
Kolor
więcej... mniej
Ilość źródła światła
więcej... mniej
Ruchome źródło światła
więcej... mniej
Rodzaj gwintu
więcej... mniej
Stopień zabezpieczenia
więcej... mniej
CCT regulacja barwy światła
więcej... mniej
Sterowanie za pomocą aplikacji
więcej... mniej
Lampy natynkoweJest 230 produktów.
na stronę
1 - 36 z 230 produktów
Pokazuje 1 - 36 z 230 elementów

Efektowne lampy natynkowe to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się funkcjonalne oświetlenie i niebanalny wygląd. Nowoczesne aranżacje, jakie można stworzyć przy ich pomocy świetnie wpisują się w najnowsze trendy w architekturze wnętrz. Oprawy natynkowe mogą być montowane zarówno na sufitach, jak i na ścianach. Zachwycają swoją prostotą, minimalistycznym kształtem i łatwością, z jaką można dopasować je niemal do każdego pomieszczenia i stylu wykończenia wnętrza.

Lampy natynkowe najczęściej montuje się na suficie. Jednak w przypadku ciasnych i trudnych do oświetlenia pomieszczeń, montaż lampy bezpośrednio na ścianie umożliwi odpowiednie doświetlenie wnętrza. Oświetlenie natynkowe znajduje zastosowanie także jako źródło światła montowane pod kuchennymi szafkami, w szafach i gablotach. Dzięki temu z łatwością można doświetlić miejsca, do których nie dociera oświetlenie ogólne. Szczególnie dobrze zalety lamp natynkowych widać na przykładzie oświetlenia montowanego w sklepach. Mocne i praktyczne światło, które, ze względu na możliwość obracania i zmiany kąta padania jego wiązki, idealnie sprawdza się przy oświetlaniu półek sklepowych, stwarza możliwość elastycznego dopasowania oświetlenia w zależności od ustawienia regałów z towarem.

Lampy natynkowe, oprócz zastosowania komercyjnego, równie dobrze prezentują się w pomieszczeniach mieszkalnych oraz innych użytkowych. Wykorzystywane są między innymi do oświetlenia salonu, kuchni, schodów, sypialni, korytarza, biura itd. W każdym z tych pomieszczeń mogą stanowić oświetlenie główne lub uzupełniające. Ogromnym atutem tego typu lamp, dzięki opcji regulacji kąta padania wiązki światła oraz w zależności od jego ustawienia i miejsca montażu lampy, jest możliwość oświetlenia punktowego wyłącznie wybranego miejsca pomieszczenia lub całej jego powierzchni. W tym drugim przypadku najczęściej montuje się kilka lamp natynkowych, które rozmieszczone są w pewnych od siebie odległościach i tworzą jedną estetyczną i efektowną wizualnie, a także w pełni funkcjonalną całość.