Filtruj według

Szerokość (cm)
1 30
Cena
79 385
Stopień zabezpieczenia
więcej... mniej
Ilość źródła światła
więcej... mniej
Rodzaj gwintu
więcej... mniej
Lumeny
10 2000
Temperatura barwowa
więcej... mniej

Lampy zewnętrzne LED

Oświetlenie w przydomowym terenie powinno być zarazem praktyczne, bezpieczne i dekoracyjne. Takie możliwości dają nowoczesne lampy do ogrodu, zwłaszcza modele wykorzystujące źródła światła LED.

Szeroki wybór lamp do różnych części przydomowej przestrzeni można znaleźć na naszej stronie Azzardo.

Do końca promocji pozostało:
h
min
s
Lampy zewnętrzne LEDJest 34 produktów.
1 - 34 z 34 produktów
Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów

Dlaczego warto wybrać oświetlenie zewnętrzne LED?

Lampy LED w ogrodzie to produkty szczególnie przydatne. Dlaczego? Sprawdzają się jako:

  • oświetlenie ogólne (doświetlające strefy wypoczynku, ścieżki i obszar przy drzwiach, zapewniając bezpieczeństwo i komfort),
  • oświetlenie dekoracyjne (tworzące nastrój na tarasie lub dopełniające aranżację rabat i architektury ogrodowej).

Lampy wykorzystujące diody LED to nowoczesny sposób na to, by zapewnić w ogrodzie światło również po zmierzchu. Takie lampy gwarantują optymalne warunki i parametry świetlne – są energooszczędne, mają większą żywotność niż klasyczne rozwiązania, a przy tym występują w wielu wariantach natężenia i temperatury barwowej, dzięki czemu da się je wykorzystać w różnych strefach.

Można zdecydować się na wydajne źródła światła LED, z którymi współpracują klasyczne oprawy. Innym wariantem są efektowne lampy ze zintegrowanym modułem LED. Wszystkie produkty z kategorii lamp zewnętrznych LED na stronie Azzardo są odporne na szkodliwe czynniki atmosferyczne – mają wysoki współczynnik IP oraz zostały wykonane z trwałych materiałów (stal nierdzewna, szkło, aluminium, tworzywa sztuczne).

Oświetlenie zewnętrzne domu – gdzie zamontować lampy?

Lampa zewnętrzna LED przydaje się w różnych częściach przydomowego terenu. Wykorzystuje się ją zarówno:

  • na ścianie domu,
  • na ścieżkach ogrodowych,
  • na tarasach i balkonach,
  • na rabatkach kwiatowych, w pobliżu oczek wodnych,
  • w altanach i przy innych elementach architektury ogrodowej,
  • w ramach podjazdu i ścieżki dojścia do drzwi.

Lampy na elewację (kinkiety, oczka wpustowe, reflektory) zdobią fasady budynków, wpisując się w całościową stylistykę przestrzeni. Równocześnie doświetlają strefy relaksu i przestrzenie w pobliżu drzwi wejściowych, gdzie również warto umieścić inne rozwiązania, jak choćby lampy wiszące na zadaszony taras lub zabudowany ganek. Podobne produkty można wprowadzić do wolnostojącej altany, jeśli wcześniej zadbało się o doprowadzenie bezpiecznej instalacji zasilającej. Inną opcją bywają lampy LED zasilane energią słoneczną (lampy solarne do ogrodu).

Na ścieżkach i alejkach oraz podjazdach do domu chętniej montuje się większą liczbę opraw (lampy punktowe LED). Bywają to zarówno modele wpuszczane w grunt, jak i oprawy na słupkach (też latarnie ogrodowe), które doświetlają główne ciągi komunikacyjne na terenie posesji.

Standardowe oświetlenie LED zewnętrzne domu i automatyzacja lamp do ogrodu (montaż czujnika ruchu)

Lampy zewnętrzne LED to nie tylko klasyczne rozwiązania. W naszej ofercie pojawiają się też nowoczesne produkty oświetleniowe typu smart. Pozwala to na wprowadzenie automatyzacji oświetlenia w ogrodzie i sterowanie pojedynczymi lampami lub grupami produktów za pośrednictwem naszej aplikacji Azzardo Smart.

Dodatkowo oferujemy praktyczne lampy wyposażone w dodatkowe sensory:

  • czujnik ruchu,
  • czujnik zmierzchu.

Lampa LED z czujnikiem ruchu uruchamia się zawsze wtedy, gdy wyczuje obecność człowieka w pobliżu, co ogranicza zużycie energii i obniża koszty oświetlenia do ogrodu, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Modele z czujnikiem zmierzchu natomiast włączają się automatycznie, gdy poziom natężenia światła będzie niższy niż wcześniej ustawione parametry.

LED lampy zewnętrzne – bogata oferta produktów wysokiej jakości od Azzardo

Chcesz znaleźć idealną lampę do ogrodu? Wybieraj produkty najwyższej jakości, do których stworzenia wykorzystano wyłącznie trwały materiał, wpisujące się w nowoczesne aranżacje przydomowych przestrzeni.

Na naszej stronie możesz znaleźć oświetlenie zewnętrzne LED do ogrodów klasycznych, nowoczesnych, minimalistycznych, retro i śródziemnomorskich. Duży wybór produktów na elewację, lamp najazdowych i na słupkach oraz produktów wiszących na ganki i taras sprawia, że każdy łatwo znajdzie idealne rozwiązanie, dopasowane do konkretnych potrzeb pod względem funkcjonalności i estetyki.

Sprawdź naszą pełną ofertę i dobierz jakościowe oświetlenie do swojego ogrodu. W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z naszymi specjalistami, by stworzyć optymalne warunki do korzystania z ogrodu również w nocy.