Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
10 913
Rodzaj gwintu
więcej... mniej
Rodzaj szyn
więcej... mniej
Ilość faz
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Szyna
więcej... mniej

Systemy szynowe i szynoprzewody

Oświetlenie w domu powinno być praktyczne i wygodne dla użytkowników, by zapewniać pełen komfort wykonywania rozmaitych czynności lub przemieszczania się we wnętrzach. Jeśli pragnie się optymalnie doświetlić przestrzeń, jedna lampa zazwyczaj nie wystarcza.

W takiej sytuacji warto wykorzystać funkcjonalne oświetlenie...

Oświetlenie w domu powinno być praktyczne i wygodne dla użytkowników, by zapewniać pełen komfort wykonywania rozmaitych czynności lub przemieszczania się we wnętrzach. Jeśli pragnie się optymalnie doświetlić przestrzeń, jedna lampa zazwyczaj nie wystarcza.

W takiej sytuacji warto wykorzystać funkcjonalne oświetlenie szynowe. Szeroki wybór wysokiej jakości szynoprzewodów można znaleźć na naszej stronie.

Więcej
Systemy szynowe i szynoprzewodyJest 108 produktów.
na stronę
1 - 36 z 108 produktów
Pokazuje 1 - 36 z 108 elementów

Szynoprzewody oświetleniowe – rozwiązania nie tylko do lokali usługowych

W domowych wnętrzach coraz częściej używa się opraw oświetleniowych, które jeszcze niedawno były kojarzone przede wszystkim z lokalami użytkowymi. Świetnym tego przykładem są szynoprzewody oświetleniowe.

System szynowy, czyli praktyczna szyna oświetleniowa (wykonana najczęściej z aluminium) z kilkoma oprawami oświetleniowymi, stosowano zwłaszcza w sklepach, kawiarniach i restauracjach. Obecnie coraz częściej wykorzystuje się rozwiązania szynowe również w domach prywatnych. Są prosty w montażu i niezmiernie wygodne, a także świetnie sprawdzają się jako funkcjonalne oświetlenie do kuchni, salonu lub łazienki.

Szyna oświetleniowa – szynoprzewód 3-fazowy czy szynoprzewód 1-fazowy?

Oświetlenie szynowe składa się z jednej lub kilku szyn, łączonych w bardziej rozbudowane układy. Na ich powierzchni montuje się źródła światła, rozmieszczone i ukierunkowane tak, by optymalnie doświetlić wnętrze.

Na naszej stronie można znaleźć dwa rodzaje produktów:

  •         szynoprzewód 1-fazowy,
  •         szyny oświetleniowe 3-fazowe.

W pierwszym przypadku, po naciśnięciu włącznika światła, uruchamiają się wszystkie lampy. W drugim, zyskuje się swobodę w kontrolowaniu warunków oświetleniowych, poprzez włączanie tylko części źródeł światła znajdujących się na szynoprzewodzie.

Szyna oświetleniowa – jakie rodzaje opraw oświetleniowych można wykorzystać?

System szynowy to niezmiernie praktyczne rozwiązanie, które umożliwia stworzenie optymalnych warunków oświetleniowych we wnętrzu, a także na zbudowanie ciekawych wizualnie aranżacji o dużych walorach estetycznych.

Jakie lampy na szynoprzewodzie sprawdzają się najlepiej? Szyny oświetleniowe można łączyć z klasycznymi reflektorami, pozwalającymi na precyzyjne ukierunkowanie źródła światła, lub z efektownymi oprawami wiszącymi z kloszem lub abażurem. Oba rozwiązania, w szerokiej palecie wzorów i kolorów, prezentujemy na naszej stronie Azzardo.com.pl.

Lampy sufitowe na szynie Azzardo – praktyczne i modne oświetlenie szynowe do domu

Lampy na szynoprzewodzie to idealne rozwiązanie do wnętrz wymagających precyzyjnego oświetlenia lub do przestrzeni o nieregularnym kształcie. Możliwość regulowania kąta padania światła oraz niemal dowolnego rozmieszczania opraw na szynoprzewodzie sprawiają, że bez większego trudu da się doświetlić każdy fragment wnętrza, poprawić warunki w konkretnej części pomieszczenia lub ciekawie podświetlić ciekawe detale architektoniczne i dzieła sztuki. Szyna oświetleniowa to zatem połączenie funkcjonalności i designu, które wpisuje się w modne i nowoczesne domowe aranżacje.

Zachęcamy do poznania pełnej oferty lamp Azzardo oraz do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać idealne lampy na szynoprzewodzie do każdej przestrzeni.