Filtruj według

Szerokość (cm)
6 40
Cena
85 769
Stopień zabezpieczenia
więcej... mniej
Ilość źródła światła
więcej... mniej
Rodzaj gwintu
więcej... mniej
Lumeny
318 800
Temperatura barwowa
więcej... mniej

Słupki oświetleniowe

Słupki ogrodowe to obecnie jeden ze skuteczniejszych sposobów na efektowne i praktyczne oświetlenie ogrodu lub wybranych jego części. Dzięki nim zwiększa się funkcjonalność przydomowej przestrzeni oraz sprawia, że zyskuje ona nowe walory estetyczne.

Do oferty Azzardo trafiły mocno zróżnicowane pod...

Słupki ogrodowe to obecnie jeden ze skuteczniejszych sposobów na efektowne i praktyczne oświetlenie ogrodu lub wybranych jego części. Dzięki nim zwiększa się funkcjonalność przydomowej przestrzeni oraz sprawia, że zyskuje ona nowe walory estetyczne.

Do oferty Azzardo trafiły mocno zróżnicowane pod względem wielkości, formy i koloru lampy ogrodowe słupki, dzięki którym zyskuje się pełen komfort korzystania z ogrodu nawet po zapadnięciu zmroku. Jak zatem wykorzystać modny słupek oświetleniowy w swoim przydomowym terenie?

Więcej
Słupki oświetlenioweJest 28 produktów.
1 - 28 z 28 produktów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Słupy oświetleniowe ogrodowe – w jakich miejscach warto zamontować oświetlenie zewnętrzne na słupkach (lampy ogrodowe słupki)?

W ramach każdej posesji stosuje się rozmaite lampy ogrodowe (w tym zwłaszcza lampy ogrodowe stojące). Ciekawym sposobem oświetlenia ogrodów są słupki oświetleniowe do ogrodu, które bywają wykorzystywane w wielu przestrzeniach. Najczęściej używa się ich by oświetlić ścieżki dojścia do domu lub ogrodu, a także podjazdy od bramy do drzwi garażu. Chętnie montuje się je w pobliżu tarasu lub altany, by uzyskać przytulną i wygodną przestrzeń do wypoczynku wieczorową porą w ogrodzie. Świetnie sprawdzają się również do tego, by oświetlić ogrodową alejkę, dróżki ogrodowe lub ozdobne rabaty kwiatowe w środku ogrodu. To niezmiernie uniwersalna i jedyna w swoim rodzaju lampa ogrodowa do wykorzystania na wiele sposobów.

Słupki ogrodowe z metalu lub tworzywa sztucznego, ze względu na rozbudowaną formę, nie tylko zapewniają wystarczającą ilość światła do bezpiecznego przemieszczania się i korzystania z przydomowego terenu, ale również tworzą przyjemną dla oka dekorację ogrodową. Budują okrągłe strefy światła i skutecznie rozjaśniają teren.

Nowoczesna lampa ogrodowa słupek – co powinno wyróżniać słupki oświetleniowe, lampy ogrodowe stojące i prywatne latarnie ogrodowe?

Nowoczesne, ogrodowe słupki oświetleniowe, które oferujemy w sklepie Azzardo, to lampy optymalnej jakości, wykonane w całości z materiałów: metal (szereg opraw z wytrzymałego aluminium) lub tworzywo sztuczne, w pełni odpornych na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Każdy słupek oświetleniowy zewnętrzny (słupek elektryczny ogrodowy) ma wysoki współczynnik ochrony IP, który oznacza, iż lampa ogrodowa wyróżnia się dobrą szczelnością, a wilgoć, pyły i woda nie mogą się dostać do jej wnętrza (odporność na działanie czynników atmosferycznych). Ciekawym rozwiązaniem są modele z żarówkami LED. Sprawiają, że nowoczesne lampy w ogrodzie są też energooszczędne.

Warto wybierać oświetleniowe słupki do ogrodu, które nie tylko są trwałe i solidne, ale także wpisują się w całościową aranżację terenu. Dzięki temu ogród nie tylko jest bezpieczny i funkcjonalny, ale również pięknie się prezentuje o każdej porze dnia i nocy. W ofercie Azzardo znalazła się niejedna lampa ogrodowa stojąca na słupku w stylu klasycznym, nowoczesnym lub retro. Przy tak szerokim asortymencie każdy będzie w stanie znaleźć rodzaj słupków oświetleniowych dla siebie i swojego ogrodu. Stojące lampy ogrodowe są bowiem funkcjonalne i uniwersalne.

Lampy na słupku a nowoczesne technologie – źródła światła LED i lampy z czujnikiem ruchu

Nowoczesne słupki ogrodowe LED produkuje się z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Lampy do ogrodu mogą być stosowane z energooszczędnymi źródłami światła LED, co przekłada się na obniżenie rachunków za oświetlenie ogrodu. Jeśli postawi się na produkty z serii smart, wówczas źródło światła LED wpisuje się w rozbudowane systemy inteligentnego domu. Dzięki temu sterowanie oświetleniem odbywa się zdalnie, na przykład za pośrednictwem naszej aplikacji Azzardo Smart.

Innym rozwiązaniem jest praktyczny słupek ogrodowy (zawierający żarówki LED), wyposażony w czujnik ruchu. Jeśli tylko sensory wyczują obecność człowieka, automatycznie uruchamiają lampy, by zapewnić pełen komfort i swobodę przemieszczania się w ogrodzie lub na ścieżkach dojścia do domu. Nasza oferta obejmuje zarówno słupki elektryczne klasyczne, jak i szereg bardziej rozbudowanych rozwiązań (np. modele wykorzystujące zintegrowaną technologię LED), dzięki którym wzrasta funkcjonalność ogrodu.

Nowoczesne i popularne słupki oświetleniowe Azzardo – słupek elektryczny do każdego ogrodu

Słupki ogrodowe cieszą się coraz większą popularnością. Trudno się dziwić – sprawdzają się jako praktyczne oświetlenie do ogrodu, zwłaszcza gdy postawi się na modele wyposażone w czujniki ruchu lub energooszczędne źródło światła LED, dostępne na stronie Azzardo. 

Słupki ułatwiają pracę lub przemieszczanie się w ogrodzie, na pewno przydadzą się, by wprowadzić nastrój przytulności. Niekiedy same w sobie są małymi dziełami sztuki – bez względu na to, czy wybierze się minimalistyczny styl, czy postawi na romantyczną klasykę z zharmonizowanym światłem, które doświetla cały ogród. Przydaje się to zwłaszcza podczas wieczornej przechadzki.

Słupki mogą mieć różną wysokość - można zdecydować się na wysokie i ozdobne modele. Również mamy do wyboru całkiem niskie lampki, dające okrągłą strefę oświetlenia lub światło kierunkowe. Nasze modele to lampy wysokiej jakości (odpowiedni stopień ochrony IP i stopień szczelności), Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych. Zapewniają komfortowe warunki oświetleniowe przez długi czas. Są zatem optymalnym rozwiązaniem, jeśli chce się wprowadzić odpowiednie oświetlenie w ogrodzie - nawet na większej powierzchni.

Zachęcamy do poznania pełnej oferty lamp ogrodowych (nie tylko słupków oświetleniowych), a w razie pytań do kontaktu z naszymi specjalistami z działu obsługi klienta, którzy chętnie pomogą dobrać nowoczesne rozwiązania oświetleniowe, wpisujące się w potrzeby i gust estetyczny.