Za zakupy zgarnij bilety do Ogrodu Świateł!

Drodzy Klienci,

jako współorganizator tych niesamowitych wydarzeń, przygotowaliśmy dla Was wspaniały Świąteczny Podarunek.

Za każde zamówienie od 1000zł złożone na azzardo.com.pl otrzymacie Państwo dwa z ograniczonej puli kodów, dzięki którym odbierzecie darmowy bilet do jednego z Ogrodów Świateł - w Chorzowie, Warszawie lub Krakowie oraz uzyskacie 20% zniżki na kolejny bilet dla Waszych bliskich. Życzymy wyjątkowych wrażeń!

Królewna Śnieżka, Lampa Aladyna, Piotruś Pan -
Ogród Świateł rozbłyśnie w aż 3 miastach Polski

Po dużym sukcesie zeszłorocznej edycji Ogrodu Świateł - Alicja w Krainie Czarów w Krakowie, która zachwyciła blisko 300 000 zwiedzających, również i tej jesieni zaczarujemy aż 3 miasta: Królewna Śnieżka, Lampa Aladyna, Piotruś Pan - Ogród Świateł rozbłyśnie w Warszawie, Chorzowie i Krakowie.

Tematyka każdej z wystaw będzie nawiązywała do innej bajkowej krainy i odbywać będzie się na świeżym powietrzu przez 4 miesiące w sezonie jesienno- zimowym. We wszystkich czekać będzie na Zwiedzających m.in. kilkadziesiąt tematycznych instalacji świetlnych, atrakcji multimedialnych, pokazy laserowe wraz z pełną oprawą dźwiękową oraz video-mappingi (w Chorzowie oraz Warszawie), pokazy kilkunastometrowych choinek multimedialnych oraz drzewa udekorowane przez ponad pół miliona kolorowych świateł LED.

Wszystkie figury świetlne zostały otoczone multimedialnymi iluminacjami, które współgrają z dźwiękiem, obrazem i muzyką. Nie zabraknie również elementów zabaw i wyzwań dla najmłodszych, które dodatkowo urozmaicą zaczarowane spacery oraz licznych photo pointów rozmieszczonych na terenie parków, które pomogą uwiecznić zaczarowane chwile spędzone z rodziną

Warszawa

Warszawiaków czeka z kolei podróż do Nibylandii za sprawą wystawy Ogród Świateł- Piotruś Pan. Każdy, kto chciałby poczuć się jak Dzwoneczek, Wendy czy główny bohater tej znanej na całym świecie opowieści, z pewnością znajdzie dogodny termin, by odwiedzić Ogród Botaniczny w Powsinie. Co dokładnie czeka na tych, którzy zdecydują się uciec z Piotrusiem Panem do świata Nibylandii?

Już na samym początku tej kolorowej podróży, przekraczając próg bramy wejściowej i podążając zgodnie z kierunkiem wskazywanym przez tęczową ścieżkę, zwiedzający będą wiedzieć jaka historia otwiera się przed nimi. Tak jak i w książce, to w dziecięcym pokoju rozpoczyna się ciąg ekscytujących przygód grupki dzieci. Pozostałe sceny- lampiony prezentują m.in. lot dzieci do Nibylandii nad Londynem, Wioskę Pikaninów, Przystań Elfów, które żyją w konarze starego drzewa oraz Wyspę Czaszki, dostępną tylko dla tych, którzy odnajdą drogę poprzez zaczarowany labirynt. Wizualna uczta nie kończy się jednak na ziemi – Multimedialna, świetlna na wodzie to kolejny, intrygujący element wystawy, który zamieni otoczenie w bajkowy krajobraz

Chorzów

Chorzów rozświetli natomiast największy tematyczny park rozrywki w Polsce - Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko. Organizatorzy postanowili, niczym Dżin, spełnić życzenia nie tylko tych najmłodszych. Każdy ma szansę wyruszyć w podróż opowiedzianą światłem i poczuć się jak bohater historii z Księgi tysiąca i jednej nocy - wystarczy przekroczyć magiczną bramę Ogrodu Świateł- Lampy Aladyna.

W otoczeniu 26 hektarów parku i jeziora, podczas zwiedzania tej pełnej orientu wystawy, zwiedzający podziwiać będą mogli ogromne instalacje świetlne przedstawiające spotkanie bohatera z Dżinem, z piękną Jasminą, czy spotkać gwardię ogromnych strażników Sułtana, stojących na straży 30-metrowego tunelu świetlnego oraz odwiedzić 12-metrowąjaskinięcudów w kształcie węża.

Dostępnych będzie także wiele z dotychczasowych zjeżdżalni, karuzeli i innych atrakcji Legendii, takich jak Jama Bazyliszka z rura parkiem, Gaj Urwisów, diabelski młyn Legendia Flower, Tea Cups, Magical Lake Expedition, Rayal Ballroom oraz wybrane atrakcje dziecięce. Wizualna uczta nie kończy się jednak na ziemii za sprawą największej tego typu atrakcji w Europie - spektaklu Rzeki Świateł, który odbywa się na wodzie oraz licznym konstrukcjom świetlnym w kształcie egzotycznych roślin i zwierząt, odbijających się po zmroku od tafli jeziora

Kraków

Organizator wystawy światłem przeniesie Krakowian w niesamowity świat stworzony przez braci Grimm już ponad 200 lat temu - w magiczną krainę Królewny Śnieżki. Rozpoczynając swoją przygodę od zaczarowanego jabłka i przechodząc przez bramę wejściową w formie ogromnej księgi, zwiedzający rozpoczną spacer po najważniejszych momentach z życia Śnieżki oraz codziennego życia 7 krasnoludków.

Na całość widowiska składa się niemal 30 instalacji świetlnych, takich jak np. domek krasnoludków w postaci 12- metrowego tunelu świetlnego, kopalnia diamentów oraz wiele atrakcji multimedialnych, które zostaną rozlokowane na obszarze 6 ha parku, należących do Ogrodu Doświadczeń im St. Lema