Szynoprzewody jednofazowe TRACK 1 LINE

Jednofazowe oświetleniowe systemy szynowe stosuje się w miejscach, w których nie ma potrzeby podział lamp na sterowane niezależnie grupy. Sytemy te dają możliwość włączania/wyłączania jednocześnie wszystkich źródeł światła podłączonych do szyny.

W tym rodzaju szynoprzewodów korzysta się z układów prostych i łączników kątowych, dzięki którym możemy bez problemu stworzyć zestawy w kształcie litery L, C, Z, T oraz łączyć te elementy w wielu możliwych konfiguracjach.

Pewnym ograniczeniem jest miejsce zasilania tego rodzaju systemów szynowych. Zasilanie może być zlokalizowane jedynie na początku listwy lub na jej końcu. Po stronie nie posiadającej zasilania stosuje się element końcowy, który estetycznie zamyka całość.

Na widocznym obok schemacie zobrazowane są możliwości jednofazowego systemu szynowego AZzardo. Dzięki uniwersalnym połączeniom, w łatwy sposób można stworzyć wariant odpowiadający naszym potrzebom.

Do poprawnego działania schematu potrzebne jest tylko jedno źródło zasilania.

System jednofazowy jest systemem natynkowym, montowanym bezpośrednio do sufitu. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych oraz w czterech wariantach długości: 1m, 1.5m, 2m oraz 3m. W przypadku konieczności zbudowania systemu o dłuższych wymiarach, między podstawowymi profilami stosujemy element zwany konektorem, który połączy je w jeden odcinek. Profile można docinać w dowolnym miejscu, dzięki czemu możliwe jest przygotowanie zestawu o wymaganych wymiarach.

System montażu szyn

Montaż szynoprzewodów do sufitu odbywa się za pomocą kołków montażowych umieszczanych w przygotowanych wcześniej otworach.

Panorama 360°

W poniższej aranżacji zastosowaliśmy system szynowy jednofazowy wraz z dedykowanymi lampami z naszej oferty.