CANOPY TOP 38cm BK Zobacz większe

CANOPY TOP 38cm BK

Produkt dostępny

205,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Głębokość 38 cm
Ilość źródła światła 1
Materiał Aluminium
Napięcie 230V
Ruchome źródło światła Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne oświetlenie do modnych wnętrz często składa się między innymi z opraw wiszących, które wymagają jednak zastosowania dodatkowych elementów, podnoszących funkcjonalność i estetykę całej konstrukcji. W takich sytuacjach warto skorzystać z akcesoriów najwyższej klasy, jak choćby CANOPY TOP 38cm BK, dostępne w naszej ofercie na stronie AZzardo.

Osłona CANOPY TOP 38cm BK została przygotowana do montażu z lampami wiszącymi, by zasłonić elementy techniczne, ukryć i zabezpieczyć przewody oraz wygodnie podwiesić samą oprawę wiszącą – szybko, łatwo i bez konieczności stosowania skomplikowanych narzędzi. To rozwiązanie łączące funkcje typowo praktyczne z najwyższymi walorami estetycznymi.

Produkt CANOPY TOP 38cm BK został wykonany z trwałego aluminium, odpornego na uszkodzenia, które w naszej ofercie występuje w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i złotej. Dzięki temu da się łatwo wykorzystać element z rozmaitymi produktami oświetleniowymi, by uzyskać spójny wizualnie i przyjemny dla oka komplet.

CANOPY TOP 38cm BK to praktyczne rozwiązanie, które przyda się wraz z lampą wiszącą w niejednym domowym lub biurowym wnętrzu.