LARGO Zobacz większe

LARGO

Produkt dostępny

/


Cena:

395,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 3 lata gwarancji na wszystko

Tagi: #designo

Kinkiet LARGO to oryginalna lampa do modnych, nowoczesnych wnętrz, dodająca im sporo przytulności oraz ciekawego charakteru.

LARGO to produkt niezwykły i ponadczasowy o nietuzinkowym wyrazie. Często bywa montowany w większych zestawach, w których poszczególne produkty umieszcza się w rzędach, dających wystarczającą ilość światła do oświetlenia całej przestrzeni.

Lampa LARGO najczęściej pojawia się w pomieszczeniach ultra nowoczesnych, nawet z elementami hi-tech. Jej zgeometryzowana forma sprawia, że można również wprowadzić ją do modnych wnętrz minimalistycznych lub klasycznych, którym dodaje nieco oryginalnego wyrazu.

Najczęściej kinkietu LARGO używa się jako oświetlenia uzupełniającego lub bocznego. Zapewnia wystarczającą ilość światła do bezpiecznego przemieszczania się lub wykonywania prostych czynności. Chętnie montuje się go w kuchniach, salonach i sypialniach, a także w ciągach komunikacyjnych w domu.

LARGO ma pojedyncze, zintegrowane źródło światła LED, pozwalające na wprowadzenie sporych oszczędności do domowego budżetu. Z zewnątrz okrywa je ciekawy, aluminiowy klosz w kształcie muszli. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu lampa daje przyjemne w odbiorze, rozproszone światło. Całość konstrukcji została utrzymana w białym, uniwersalnym kolorze, który pozwala na wprowadzenie produktu do każdej przestrzeni.

LARGO to nowoczesna i oryginalna lampa, wykonana z wysokiej jakości materiałów, która sprosta nawet najbardziej wyrafinowanym gustom.

Wysokość10 cm
Szerokość30 cm
Głębokość11 cm
Stopień zabezpieczeniaIP 20
Ilość źródła światła1
Rodzaj gwintuLED zintegrowany
Materiałaluminium
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 4
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane