RIMINI SQUARE IP54

Produkt dostępny

89,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Wysokość (cm) 8
Głębokość 9 cm
Stopień zabezpieczenia IP54 IP
Współpraca z LED Tak
Ilość źródła światła 1
Szerokość (cm) 6,5
Moc maksymalna 35W
Rodzaj gwintu GU10
Materiał Metal
Rodzaj lamp Zewnętrzne
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne oprawy oświetleniowe bynajmniej nie muszą być niezmiernie dekoracyjne. Czasami wystarczy niewielki, prosty produkt, by skutecznie i elegancko oświetlić nie tylko domowe wnętrza, ale także teren wokół budynku. Takie możliwości daje choćby lampa RIMINI SQUARE IP54.

Prosta lampa natynkowa RIMINI SQUARE IP54 należy do szerokiej rodziny produktów oświetleniowych, które mogą być stosowane jako lampy zewnętrzne, dzięki wysokiemu współczynnikowi ochrony IP. Montuje się je pojedynczo (oświetlenie dekoracyjne lub punktowe) albo w zespołach, by optymalnie doświetlić każdą przydomową przestrzeń.

Zazwyczaj lampy RIMINI SQUARE IP54 bywają używane na balkonach, tarasach i w pobliżu drzwi do domu. Czasami wykorzystuje się je jako oświetlenie całej elewacji. Przede wszystkim trafiają do aranżacji minimalistycznych lub nowoczesnych, choć zdarza się, że oświetlają ogrody nowoczesne, skandynawskie i japońskie.

Prostopadłościenna RIMINI SQUARE IP54 składa się z niewielkiej oprawki z trwałego metalu, w której od dołu pozostawiono miejsce na pojedyncze źródło światła. Model współpracuje z energooszczędnymi produktami LED, co pozwala nie tylko skutecznie doświetlić przestrzeń, ale także obniżyć wysokość domowych rachunków za prąd. W naszej ofercie lampa występuje w trzech modnych kolorach: czarnym, białym i ciemnoszarym.

Lampa elewacyjna RIMINI SQUARE IP54 to idealny sposób na to, by elewacja budynku nabrała wyrazu a przemieszczanie się w pobliżu domu stało się znacznie bezpieczniejsze.

* Pola wymagane