RIMINI 2 SQUARE IP54

Produkt dostępny

109,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Wysokość (cm) 15
Głębokość 9 cm
Ilość źródła światła 2
Stopień zabezpieczenia IP54 IP
Współpraca z LED Tak
Szerokość (cm) 7
Moc maksymalna 35W
Rodzaj gwintu GU10
Materiał Metal
Rodzaj lamp Zewnętrzne
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Praktyczne oświetlenie na elewację podnosi funkcjonalność przestrzeni oraz staje się efektowną dekoracją, zwłaszcza gdy stawia się na nowoczesne produkty jak lampa natynkowa RIMINI 2 SQUARE IP54.

Lampa na elewację RIMINI 2 SQUARE IP54 należy do dużej rodziny produktów, które różnią się kształtem, wielkością i liczbą źródeł światła. Można stosować je pojedynczo lub łączyć w zespoły (jednorodne albo łączące kilka rodzajów rozwiązań). Dzięki temu udaje się optymalnie doświetlić każdą przydomową przestrzeń. Oprawa RIMINI 2 SQUARE IP54 idealnie sprawdza się jako oświetlenie na taras lub balkon. Warto umieścić ją także w pobliżu drzwi wejściowych do budynku albo przy jej pomocy udekorować całą elewację. Wysoki współczynnik IP ogranicza ryzyko wniknięcia do wnętrza oprawy wody lub pyłu, przez co jest ona odporna na niszczycielskie działanie czynników atmosferycznych.

Prosta lampa RIMINI 2 SQUARE IP54 wpisuje się w większość modnych obecnie aranżacji. Chętnie sięgają po nią miłośnicy stylu nowoczesnego i minimalistycznego. Nie stronią od niej też miłośnicy klasyki i nurtu skandynawskiego, pragnący zbudować praktyczne, efektowne oświetlenie.

RIMINI 2 SQUARE IP54 ma prostopadłościenną oprawkę, w której od góry i dołu pozostawiono miejsce na dwie żarówki. Produkt współpracuje z energooszczędnymi źródłami światła LED, dzięki czemu oświetlenie w ogrodzie jest nie tylko praktyczne, ale też nie generuje wysokich kosztów. Konstrukcja została wykonana z trwałego metalu. W naszej ofercie model występuje w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i ciemnoszarej.

Niewielka oprawa natynkowa RIMINI 2 SQUARE IP54 potrafi zbudować piękny nastrój w ogrodzie oraz zapewnić bezpieczeństwo przemieszczania się o każdej porze dnia i nocy.

* Pola wymagane