Solvent SMART R 110 PENDANT Zobacz większe

Solvent R 110 PENDANT SMART WIFI + REMOTE CONTROL

Produkt dostępny

2 199,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesny i ponadczasowy design wyróżniają lampę Solvent R 110 PENDANT SMART WIFI i sprawiają, że staje się ona częstym wyborem naszych klientów.

Solvent R 110 PENDANT SMART WIFI należy do rodziny lamp wiszących i plafonów, które różnią się między sobą kolorem i wielkością. Przy ich pomocy da się zbudować nawet bardzo duże zespoły oświetleniowe, idealnie rozjaśniające każdą przestrzeń. Niezmiernie przydatną funkcją jest regulacja natężenia i temperatury barwowej światła.

Produkty z serii Solvent R 110 PENDANT SMART WIFI wyróżnia minimalistyczny, mocno zgeometryzowany design. Wpisują się w znaczącą większość popularnych obecnie aranżacji. Wiele osób używa ich we wnętrzach nowoczesny i hi-tech. Architekci wnętrz rekomendują również użycie ich w pomieszczeniach klasycznych i skandynawskich, którym dodają nieco oryginalnego charakteru.

Solvent R 110 PENDANT SMART WIFI pełni zazwyczaj funkcję oświetlenia głównego lub strefowego. Montuje się ją chętnie we wnętrzach rekreacyjnych, jak sypialnia lub salon. Sprawdza się także w kuchniach, a nawet na korytarzach lub w przedpokojach.

Solvent R 110 PENDANT SMART WIFI składa się z szerokiego, metalowego pierścienia, zawieszonego na kilku linkach. Od wewnątrz zamontowano na nim zintegrowane źródło światła LED, dodatkowo zabezpieczonego osłoną z mlecznobiałego akrylu, która przyjemnie rozprasza światło. Lampa występuje w trzech wariantach barwnych: czarnym, białym lub szarym.

Lampa wisząca Solvent R 110 PENDANT SMART WIFI pozwala na sterowanie zdalne przy pomocy naszej aplikacji Azzardo Smart na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Produkt współpracuje też z popularnymi asystentami głosowymi (Amazon Alexa i Google Assistant). W niektórych przypadkach można również wykorzystać pilota (opcjonalnie).

Ponadczasowa elegancja i olbrzymia funkcjonalność sprawiają, że lampa Solvent R 110 PENDANT SMART WIFI przekonuje szerokie grono odbiorców indywidualnych i architektów wnętrz, którzy chętnie wykorzystują ją w swoich projektach.

* Pola wymagane