Solvent S 80 TOP SMART WIFI Zobacz większe

Solvent S 80 TOP SMART WIFI

Produkt dostępny

1 799,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne technologie i design potrafią iść w parze, czego przykładem jest lampa Solvent S 80 TOP SMART WIFI.

Duży plafon Solvent S 80 TOP SMART WIFI wpisuje się w rozległą rodzinę lamp wiszących i sufitowych, które pokochali nasi klienci za ich ciekawy wygląd i wysoką funkcjonalność. Produkty można stosować pojedynczo lub łączyć w zespoły oświetleniowe równomiernie rozjaśniające całe wnętrza. Niezmiernie przydatną opcją w tym kontekście jest regulacja natężenia i temperatury barwowej światła, dzięki czemu można dopasować warunki do potrzeb chwili.

Solvent S 80 TOP SMART WIFI jest niezmiernie prosta i minimalistyczna. Z tego też powodu chętnie łączy się ją ze stylem nowoczesnym lub hi-tech. Ciekawe efekty uzyskuje się jednak po wprowadzeniu jej do bardziej zachowawczych pomieszczeń, w stylu klasycznym lub skandynawskim, w których staje się oryginalną ozdobą.

Plafon Solvent S 80 TOP SMART WIFI zazwyczaj pełni funkcję oświetlenia głównego lub strefowego. Montuje się go na sufitach w większości domowych pomieszczeń – od kuchni i jadalni, przez sypialnię i salon, aż do korytarzy i klatek schodowych.

Lampa Solvent S 80 TOP SMART WIFI jest zbudowana z szerokiej, metalowej ramki, przytwierdzonej do solidnej podstawy. W centrum zamontowano pojedyncze, zintegrowane źródło światła LED, ukryte pod kloszem z mlecznobiałego akrylu. Lampa występuje w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i szarej.

Wszystkimi produktami z rodziny Solvent można sterować za pośrednictwem aplikacji Azzardo Smart, do ściągnięcia na telefon lub tablet. Usprawnia to zarządzanie oświetleniem w domu, a często przekłada się również na poprawę bezpieczeństwa i ograniczenie wydatków na energię elektryczną. Innym rozwiązaniem jest sterowanie przy pomocy komend głosowych przez narzędzia takie, jak Amazon Alexa lub Google Assistant, z którymi lampa współpracuje. Opcjonalnie można też użyć pilota.

Solvent S 80 TOP SMART WIFI to nowoczesny i niezmiernie praktyczny produktów oświetleniowy do domu lub biura.

* Pola wymagane