Solvent S 110 PENDANT SMART WIFI Zobacz większe

Solvent S 110 PENDANT SMART WIFI + REMOTE CONTROL

Produkt dostępny

2 199,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesna i efektowna lampa wisząca Solvent S 110 PENDANT SMART WIFI łączy nowoczesne technologie, dbałość o najwyższą jakość wykonania i ciekawą estetykę.

Produkty z rodziny Solvent cieszą się rosnącą sympatią naszych klientów. Wśród nich tej można znaleźć praktyczne plafony i efektowne lampy wiszące, wpisujące się w najnowsze trendy oświetleniowe. Produkty różnią się między sobą wielkością, kształtem i kolorem, co pozwala zaplanować rozmaite, spersonalizowane systemy oświetleniowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Niezmiernie przydatną opcją jest regulacja temperatury barwowej i natężenia światła, dzięki czemu buduje się funkcjonalną przestrzeń do różnych zadań.

Solvent S 110 PENDANT SMART WIFI bywa kojarzona z aranżacjami nowoczesnymi i hi-tech. Minimalistyczna forma sprawdza się jednak również w pomieszczeniach klasycznych i skandynawskich, wnosząc do nich nieco oryginalności.

Lampa wisząca Solvent S 110 PENDANT SMART WIFI zazwyczaj pełni funkcję oświetlenia strefowego lub głównego w pomieszczeniach rekreacyjnych. Chętnie montuje się ją nad stołem w jadalni i zestawem mebli wypoczynkowych w salonie. Coraz częściej trafia jednak też do sypialni, kuchni lub przestronnych przedpokojów.

Solvent S 110 PENDANT SMART WIFI składa się z szerokiej, kwadratowej ramki z metalu, podwieszonej na kilku linkach. Od wewnętrznej strony umieszczono na niej zintegrowane źródło światła LED osłonięte mlecznobiałym akrylem. Lampa występuje w trzech wersjach barwnych: białej, czarnej lub szarej.

Produkty Solvent pozwalają na zdalne sterowanie oświetleniem przy pomocy aplikacji Azzardo Smart na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Da się również kontrolować warunki świetlne w pomieszczeniu za pośrednictwem komend głosowych, wydawanych asystentom Amazon Alexa lub Google Assistant. Opcjonalnie istnieje możliwość sterowania lampami przy pomocy dedykowanego pilota.

Solvent S 110 PENDANT SMART WIFI to nowoczesny produkt o ponadczasowej formie, który powoli staje się prawdziwym bestsellerem.

* Pola wymagane