Nowy SANE FL 60 Zobacz większe

SANE FL 60

Produkt dostępny

/


Cena:

99,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 3 lata gwarancji na wszystko

Tagi:

Praktyczność i funkcjonalność mogą iść w przypadku lamp technicznych w parze z oryginalnym designem. Przykładem na to jest SANE FL 60.

Kinkiet SANE FL 60 jest większym z produktów z tej rodziny. Z ich pomocą można łatwo i ciekawie doświetlić każde wnętrze, bez względu na jego kształt – trzeba tylko dobrać odpowiednią ilość opraw. Szczególnie ciekawe efekty wizualne uzyskuje się, gdy połączymy kilka większych i mniejszych produktów z tej linii, co pozwala optymalnie oświetlić całe wnętrze oraz zachować spójność stylistyczną.

Lampa SANE FL 60 stanowi rozwiązanie oryginalne i uniwersalne. Minimalistyczny design wpisuje ją w większość obecnie panujących stylów. Sprawdza się w pomieszczeniach nowoczesnych, hi-tech i klasycznych. Nie ma też przeszkód, aby przy jej pomocy oświetlić wnętrza artdecowskie lub industrialne.

SANE FL 60 wykorzystuje się jako oświetlenie boczne uzupełniające. Idealnym dla niej zastosowaniem jest doświetlanie schodów lub klatek schodowych, choć sprawdza się też dobrze w salonach i sypialniach, w którym zapewnia wystarczającą ilość światła do bezpiecznego przemieszczania się bez konieczności włączania lampy głównej.

SANE FL 60 składa się z kwadratowej ramki z półkolistym elementem w centrum oraz ukrytego pod nią zintegrowanego źródła światła LED, które gwarantuje znaczące obniżenie zużycia prądu oraz wygodę użytkowania. Całą ramka została wykonana z trwałego aluminium, a w naszej ofercie występuje w aż czterech wariantach wykończeniowych. Można zdecydować się na: białą, czarną, niklowaną lub w kolorze starego złota.

Lampa techniczna SANE FL 60 to praktyczne, wygodne i eleganckie oświetlenie dla wymagających.

Wysokość8 cm
Szerokość8 cm
Głębokość5,5 cm
Stopień zabezpieczeniaIP 20
Ilość źródła światła1
Źródło światła w komplecieTak
Lumeny170lm
Temperatura barwowa3000K barwa ciepłobiała
Ruchome źródło światłaNie
Współpraca z LEDTak
Rodzaj gwintuLED zintegrowany
Materiałakryl/aluminium
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 4
Regulacja wysokościNie
Waga produktu brutto w kg0,2
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane