IZZA 3

Produkt dostępny


Cena:

649,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 2 lata gwarancji na wszystko

Tagi:

Żarówki do kompletu

Izza 3 to produkt z kategorii nowoczesnych lamp wiszących. Odznacza się prostą formą, która dobrze koresponduje z różnymi stylami, między innymi nowoczesnym i klasycznym. We wnętrzach prezentuje się bardzo elegancko, czym zwraca uwagę użytkowników. Może stanowić nie tylko funkcjonalne oświetlenie, ale również ciekawy element dekoracyjny.

Lampa Izza 3 Shiny Black doskonale sprawdza się w pomieszczeniach mieszkalnych oraz komercyjnych. Może być montowana w różnych wnętrzach, choć przez inwestorów i projektantów najchętniej bywa umieszczana nad strefą wypoczynkową w salonie oraz w kuchni nad stołem albo wyspą.

Oprawa Izza 3 Shiny Black ma 3 źródła światła o napięciu 230 V. Każde z nich osłania nieduży, czarny i połyskujący klosz, z wydłużonym trzonkiem. Wszystkie klosze zamontowano w jednej linii, na tej samej wysokości, w regularnych odstępach. Do wykonania oprawy użyto metalu oraz szkła. Klienci mają też do wyboru produkt o identycznej formie, ale innej kolorystyce (Izzy 3 Shiny White o kloszu w kolorze białym i czarnych trzonkach).

Oprawa Izza 3 Shiny Black ma gwint typu E14, który umożliwia zastosowanie energooszczędnych żarówek LED. Regulacja wysokości lampy pozwala dostosować ją do indywidualnych wymagań użytkowników. Produkt jest zaliczany do 1 klasy energetycznej. W sprzedaży bez żarówek w komplecie.

Wysokość 120 cm
Szerokość 78 cm
Szerokość klosza 13 cm
Wysokość klosza 21 cm
Wysokość pojedyńczego klosza 62,5 cm
Stopień zabezpieczenia IP 20
Ilość źródła światła 3
Napięcie 230V
Żarówki w komplecie Nie
Ruchome źródło światła Nie
LED ready Tak
Rodzaj gwintu E14
Materiał Metal / Szkło
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 1
Regulacja wysokości Tak
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane