IKA SQUARE IP65 Zobacz większe

IKA SQUARE IP65

Produkt dostępny

/


Cena:

49,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 2 lata gwarancji na wszystko

Tagi:

Prostota i funkcjonalność wyróżniają oprawę IKA SQUARE IP65, która cieszy się nieustającym zainteresowaniem ze strony naszych klientów.

Lampa techniczna IKA SQUARE IP65 należy do szerszej rodziny produktów, dostępnych w sklepie Azzardo, różniących się między sobą wielkością i kształtem ramki. Można montować je pojedynczo, choć większość osób decyduje się na wykorzystanie kilku lub kilkunastu opraw dla optymalnego oświetlenia całego wnętrza. Można łączyć produkty tego samego typu lub eksperymentować, zestawiając różne kształty.

IKA SQUARE IP65 to proste i ascetyczne oczko wpustowe o dyskretnej formie, co pozwala włączyć je w niemal dowolną aranżację oświetleniową. Wpisuje się we wnętrza klasyczne, nowoczesne i minimalistyczne, choć nie ma przeciwwskazań, żeby z jego pomocą oświetlić też lofty lub dekoracyjne przestrzenie glamour.

Lampa IKA SQUARE IP65 potrafi pełnić rolę oświetlenia głównego, strefowego lub zadaniowego. Funkcjonalność zależy od tego, na ile opraw się zdecydujemy i jak rozmieścimy je we wnętrzu. Ze względu na wysoki współczynnik wodoszczelności lampa idealnie nadaje się do oświetlania łazienek oraz innych pomieszczeń, w których panuje podwyższona wilgotność lub występuje realne ryzyko zachlapania oprawy wodą. Bez trudu wykorzystamy ją także we wszystkich pozostałych wnętrzach domowych.

IKA SQUARE IP65 składa się wyłącznie z kwadratowej ramki w kolorze białym, w której centrum osadzono pojedyncze źródło światła. Całość wykonano z trwałego aluminium.

Wszystkie lampy IKA można używać z nowoczesnymi żarówkami LED, co znacząco zwiększa ich energooszczędność.

IKA SQUARE IP65 to rozwiązanie niezmiernie praktyczne, które spawdza się w niemal każdym wnętrzu domowym lub biurze.

Wysokość3,8 cm
Szerokość8,4 cm
Długość8,4 cm
Stopień zabezpieczeniaIP 65
Ilość źródła światła1
Źródło światła w komplecieNie
Ruchome źródło światłaNie
Współpraca z LEDTak
Rodzaj gwintuGU10
Materiałaluminium
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 5
Waga produktu brutto w kg0,15
Waga produktu netto w kg0,1
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane