Naświetlacz LED 20W AZZARDO Zobacz większe

Naświetlacz LED 20W BGR

Produkt dostępny

FL202001 /


Cena:

139,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 3 lata gwarancji na wszystko

Tagi:

Naświetlacz LED 20W BGR to lampa techniczna przeznaczona do użytku zewnętrznego. Doskonale sprawdza się w przestrzeniach ogrodów przydomowych oraz miejscach użyteczności publicznej. Kwadratowa oprawa, oferowana w kolorze szarym, jest również dostępna w wersji ciemnoszarej (naświetlacz LED 20 W DGR). Naświetlacz LED 20W BGR wykonano ze szkła oraz metalu. Produkt wyróżnia się solidną budową, dzięki czemu jest trwały oraz odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Naświetlacz LED 20 W BGR ma zintegrowane pojedyncze źródło światła o mocy 20 W oraz napięciu 230 V. Zastosowana w oprawie żarówka LED ma strumień świetlny 1400 lm. Znaczącą przewagą nad innymi lampami tego typu jest ruchome źródło światła, które daje możliwość regulacji kąta padania światła w zakresie 120°.

Naświetlacz LED 20W BGR należy do 4 klasy energetycznej. W komplecie z lampą jest oferowana również żarówka LED. Na innych podstronach sklepu są dostępne podobne produkty z tej kategorii o zróżnicowanej wielkości, mocy oraz strumieniu świetlnym.

Wysokość 14 cm
Szerokość 18 cm
Głębokość 9 cm
Stopień zabezpieczenia IP 65
Ilość źródła światła 1
Moc lampy LED 20W
Napięcie 230V
Źródło światła w komplecie Tak
Lumeny 1400
Ruchome źródło światła Tak
Rodzaj gwintu LED zintegrowany
Materiał Metal / Szkło
Kolor Szary
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 4
Rodzaj obudowy Kwadratowa
Kąt regulacji 120°
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane