Joe Tube Zobacz większe

Joe Tube IP54

Produkt dostępny

109,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Tylko źródła światła LED Tak
Wysokość (cm) 10
Ilość źródła światła 1
Stopień zabezpieczenia IP54 IP
Współpraca z LED Tak
Moc maksymalna 35W
Średnica 9 cm
Rodzaj gwintu GU10
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 5
Źródło światła w komplecie Nie
Materiał METAL/GLASS
Napięcie 230V
Ruchome źródło światła Nie
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Lampy natynkowe stosuje się w wielu przestrzeniach. Zdarzają się również produkty sprawdzające się jako oświetlenie zewnętrzne. Do tej kategorii zalicza się Joe Tube IP54.

Lampa tuba Joe Tube IP54 należy do większej rodziny produktów oświetleniowych o wysokim współczynnik ochrony IP, co pozwala na montowanie ich w łazienkach lub na wykorzystanie ich w roli oświetlenia elewacyjnego. Joe Tube IP54 najczęściej stosuje się do doświetlenia przestrzeni do wypoczynku na zadaszonym tarasie lub balkonie. Przydaje się również do oświetlenia ganków i strefy przed drzwiami wejściowymi, by zwiększyć bezpieczeństwo i komfort korzystania z przydomowej przestrzeni w godzinach nocnych.

Joe Tube IP54 odznacza się skrajnym uproszczeniem formy, co łączy go ściśle z nurtami minimalistycznymi i nowoczesnymi. Warto jednak użyć tej praktycznej oprawy też w innych przestrzeniach, urządzonych na przykład w duchu skandynawskim, industrialnym lub klasycznym.

Joe Tube IP54 ma cylindryczną oprawę metalową, z miejscem na pojedyncze źródło światła LED. Można je znaleźć łatwo w sklepie AZzardo. Produkt występuje w aż czterech uniwersalnych kolorach: białym, czarnym, ciemnoszarym i jasnoszarym, by każdy mógł wykorzystać lampy Joe Tube IP54 w swoim przydomowym terenie.

Lampa tuba Joe Tube IP54 stanowi dobry przykład praktycznego produktu oświetleniowego dobrej jakości w naprawdę atrakcyjnej cenie.

* Pola wymagane