PETRA 60 CHROME Zobacz większe

PETRA 60 CHROME

Produkt dostępny


Cena:

399,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 2 lata gwarancji na wszystko

Tagi:

Petra 60 Chrome to oprawa oświetleniowa z kategorii lamp technicznych. Na tle innych lamp wyróżnia ją prosta, wręcz minimalistyczna forma. Jak wiele opraw z tej grupy cieszy się zainteresowaniem naszych klientów. Jest przeznaczona do użytkowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Stopień zabezpieczenia przed wilgocią wynosi w tym przypadku IP44. Petra 60 Chrome bardzo dobrze sprawdza się w łazience nad lustrem. Użytkownicy zyskują dzięki oprawie jasną i funkcjonalną przestrzeń, która sprzyja wykonywaniu precyzyjnych czynności takich, jak makijaż czy golenie.

Skromne wzornictwo oprawy Petra 60 Chrome pozwala zastosować ten typ oświetlenia w wielu różnych aranżacjach. Szczególnie dobrze sprawdza się tam, gdzie inwestor stawia na skromność i funkcjonalność. Doskonale prezentuje się we wnętrzach urządzonych zgodnie z zasadami minimalizmu, zwłaszcza utrzymanych w stylu nowoczesnym oraz industrialnym. Z powodzeniem bywa też wprowadzana do innych aranżacji.

Oprawa Petra 60 Chrome została wyprodukowana przy użyciu trwałych i solidnych materiałów, takich jak aluminium w kolorze chromu oraz tworzywo sztuczne w kolorze białym. Lampa posiada zintegrowane, pojedyncze źródło światła o maksymalnej mocy 12 W oraz napięciu 230 V. Oprawa jest zaliczana do 7 klasy energetycznej. W sprzedaży oferujemy ją w komplecie z żarówką LED.

Wysokość 5 cm
Szerokość 60 cm
Głębokość 7 cm
Szerokość klosza 60 cm
Wysokość klosza 5 cm
Stopień zabezpieczenia IP 44
Ilość źródła światła 1
Moc 12W
Napięcie 230V
Żarówki w komplecie Tak
Ruchome źródło światła Nie
LED ready Tak
Rodzaj gwintu LED zintegrowany
Materiał Aluminium / Tworzywo sztuczne
Kolor Biały / Chrom
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 7
Regulacja wysokości Nie
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane