MOMO 8 Zobacz większe

MOMO 8

Produkt dostępny

/


Cena:

95,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 5 lat gwarancji na wszystko

Tagi:

Techniczne oprawy natynkowe w ostatnich latach stały się jednym z najbardziej cenionych typów lamp. Doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu, mogą być montowane zarówno pojedynczo, jak i zestawiane po kilka, a nawet kilkanaście sztuk. W zależności od typu oprawy, rozmieszczenia i sposobu montażu, mogą pełnić rozmaite funkcje. Pod wieloma względami jest to oświetlenie idealne.

Nie inaczej jest z oprawą Momo 8. Ten niewielki, natynkowy plafon nie różni się zbytnio wyglądem od innych produktów z tej samej kategorii. Odznacza się raczej prostą budową i skromną, minimalistyczną formą, w kształcie charakterystycznej, asymetrycznej tuby.

Plafon Momo 8 montuje się wewnątrz budynków, gdzie pełni rolę oświetlania uzupełniającego, funkcyjnego albo ogólnego. W tym ostatnim przypadku zazwyczaj jest potrzebne zastosowanie większej ilości opraw, tworzących całe instalacje świetlne. Plafon Momo 8 z powodzeniem sprawdza się w pomieszczeniach mieszkalnych oraz komercyjnych. Może posłużyć jako oświetlenie kuchni, salonu, jadalni, przedpokoju, klatki schodowej, biura i wielu innych pomieszczeń.

Momo 8 odznacza się trwałością i solidnym wykonaniem. Do jego produkcji zastosowano aluminium. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych (biel i czerń). Do wyboru klientów pozostają też inne produkty z tej samej serii, które od prezentowanej oprawy różnią się rozmiarem. Lampa Momo 8 ma pojedyncze, zintegrowane źródło światła o maksymalnej mocy 6 W, napięciu 230 V i strumieniu świetlnym o wartości 500 lm. Temperatura barwowa światła wynosi 3000 K (światło ciepłobiałe). Produkt jest dostępny w komplecie z żarówką LED.

Wysokość 11 cm
Szerokość 8 cm
Szerokość klosza 8 cm
Wysokość klosza 11 cm
Stopień zabezpieczenia IP 20
Ilość źródła światła 1
Moc lampy LED 6W
Napięcie 230V
Źródło światła w komplecie Tak
Lumeny 500
Temperatura barwowa 3000K barwa ciepłobiała
Ruchome źródło światła Nie
Rodzaj gwintu LED zintegrowany
Materiał Aluminium
Kolor Biały / Czarny
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 7
Waga produktu brutto w kg 0,3
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane