NANO ROUND Zobacz większe

NANO ROUND

Produkt dostępny

/


Cena:

125,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 3 lata gwarancji na wszystko

Tagi:

Praktyczne lampy natynkowe to obecnie podstawa oświetlenia dla wielu domów. NANO ROUND jest rozwiązaniem wręcz idealnym – prostym, funkcjonalnym i do tego estetycznym.

Lampa techniczna NANO ROUND zalicza się do szerszej rodziny produktów różniących się między sobą kształtem. To urozmaicenie bywa przydatne zwłaszcza dla klientów, którym zależy na wprowadzeniu większej ilości opraw do oświetlenia całego wnętrza. Można zatem swobodnie zestawiać w takich sytuacjach różne modele z tej linii, dla uzyskania optymalnych warunków dla konkretnego wnętrza.

NANO ROUND zalicza się do skrajnie prostych, geometrycznych lamp, dzięki czemu cieszy się sympatią miłośników niemal wszystkich obowiązujących obecnie aranżacji. Fenomenalnie prezentuje się we wnętrzach minimalistycznych i nowoczesnych z elementami hi-tech. Dekoratorzy wnętrz sugerują jednak, żeby z jej pomocą przełamywać również monotonię pomieszczeń klasycznych lub nawet industrialnych.

NANO ROUND idealnie nadaje się do niemal wszystkich typów oświetlenia domowego. Wszystko zależy od ilości i rozmieszczenia opraw. Może stać się praktycznym oświetleniem głównym i strefowym, sprawdza się jako lampa zadaniowa oraz zapewna przyjemną dekorację. Lampa NANO ROUND pojawia się niemal we wszystkich typach domowych pomieszczeń. Chętnie montuje się ją w salonach, kuchniach i sypialniach, choć sprawdza się równie dobrze w przedpokojach i na klatkach schodowych.

Lampa NANO ROUND to cylindryczna oprawa, w której zamontowano pojedyncze, zintegrowane źródo światła LED, przynoszące liczne korzyści ekonomiczne oraz funkcjonalne dla gospodarstwa domowego. Cała konstrukcja została zrobiona z trwałego aluminium. W naszej ofercie można ją znaleźć w dwóch wariantach barwnych – jednolicie czarnym lub białym.

NANO ROUND to nowoczesna oprawa o minimalistycznej formie, nie pozbawionej cennych walorów dekoracyjnych.

Wysokość6,2 cm
Szerokość5,6 cm
Średnica5,6 cm
Stopień zabezpieczeniaIP 20
Ilość źródła światła1
Źródło światła w komplecieTak
Lumeny420lm
Temperatura barwowa3000K barwa ciepłobiała
Ruchome źródło światłaNie
Współpraca z LEDTak
Rodzaj gwintuLED zintegrowany
Materiałaluminium
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 4
Regulacja wysokościNie
Waga produktu brutto w kg0,3
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane