NANO SQUARE Zobacz większe

NANO SQUARE

Produkt dostępny

/


Cena:

139,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 3 lata gwarancji na wszystko

Tagi:

Funkcjonalność, wysoka jakość wykonania oraz spore walory estetyczne to główne cechy minimalistycznej oprawy NANO SQUARE, która cieszy się wielkim zainteresowaniem naszych klientów.

Lampa techniczna NANO SQUARE zalicza się do szerszej rodziny produktów, różniących się między sobą kształtem. Takie urozmaicenie to szansa na stworzenie naprawdę ciekawych aranżacji. W jaki sposób? Najczęściej tego typu oprawy montuje się w większych ilościach, dla stworzenia optymalnych warunków oświetleniowych dla każdej przestrzeni. Można zatem zastosować jeden model lub zestawić różne kształty lamp NANO dla stworzenia mocno indywidualnej kompozycji.

NANO SQUARE wyróżnia się prostotą i minimalizmem, dlatego najlepiej sprawdza się w pomieszczeniach mocno zgeometryzowanych oraz ascetycznych. Niekiedy specjaliści zalecają jednak, żeby z jej pomocą nieco ożywić wnętrza klasyczne lub przełamać monotonię aranżacji industrialnych. Do tego NANO SQUARE nadaje się wręcz idealnie.

Lampa NANO SQUARE może pełnić różne role oświetleniowe. Wszystko zależy od tego, ile opraw wprowadzimy oraz jak je rozmieścimy we wnętrzu. Stosuje się je do oświetlenia salonów, kuchni i sypialni. Wiele osób używa ich także w przedpokojach i korytarzach, w których gwarantuje bezpieczne i wygodne przemieszczanie się.

NANO SQUARE to prostopadłościan, w którym osadzono pojedyncze, zintegrowane źródło światła LED, pozwalające wprowadzić spore oszczędności do domowego budżetu. Lampę wykonano z trwałego i odpornego na zarysowania aluminium. W naszej ofercie produkt występuje w dwóch wariantach barwnych – jednolicie czarnym lub białym, co pozwala dopasować go do każdej przestrzeni.

NANO SQUARE to nowoczesna, praktyczna lampa o ponadczasowym, uniwersalnym designie.

Wysokość6,2 cm
Szerokość5,6 cm
Szerokość klosza5,6 cm
Stopień zabezpieczeniaIP 20
Ilość źródła światła1
Źródło światła w komplecieTak
Lumeny420lm
Temperatura barwowa3000K barwa ciepłobiała
Ruchome źródło światłaNie
Współpraca z LEDTak
Rodzaj gwintuLED zintegrowany
Materiałaluminium
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 4
Regulacja wysokościNie
Waga produktu brutto w kg0,4
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane