Sisto 1 azzardo Zobacz większe

Prezentacja wideo

Lampa techniczna Sisto 1

Produkt dostępny

135,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Wysokość (cm) 2,5
Waga produktu netto w kg 1,3
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Ilość źródła światła 1
Szerokość (cm) 19
Rodzaj obudowy Kwadratowa
Szerokość otworu montażowego 16 cm x 16 cm
Rodzaj gwintu GU10 ES111
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 7
Źródło światła w komplecie Nie
Napięcie 12V
Materiał Metal / Aluminium
Ruchome źródło światła Tak
Długość 19
Rodzaj lamp Spotlight (ruchome źr. światła)
Rodzaj lamp Wpustowe
Waga produktu brutto w kg 1,5
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Lampa techniczna Sisto 1 marki Azzardo

SISTO 1 WPUST to produkt należący do serii prostych, a zarazem bardzo eleganckich, wpuszczanych w sufit opraw oświetleniowych. Ich nowoczesny design, nawiązujący do obowiązujących obecnie w aranżacji wnętrz trendów, gdzie dominuje minimalistyczny i pozbawiony przepychu styl, sprawia, że idealnie wpisują się we wnętrza takich pomieszczeń, jak salon, sypialnia, łazienka, a także przedpokój, schody i inne ciągi komunikacyjne. Lampy SISTO 1 WPUST mogą pełnić również rolę głównego oświetlenia w garderobie i spiżarni. Ich uniwersalność wynika przede wszystkim z prostoty formy. Skromna, a zarazem elegancka wpuszczona w sufit kwadratowa lampa świetnie komponuje się z każdym pomieszczeniem i stylem architektury wnętrz. Dzięki temu, że posiada wbudowane ruchome źródło światła, istnieje możliwość skierowania jego wiązki w dowolnym kierunku i dobrego doświetlenia każdej przestrzeni pomieszczenia. Oświetlenie typu SISTO 1 często montowane jest w grupach po kilka lamp, rozmieszczonych w pewnej od siebie odległości. Dzięki temu można uzyskać niezwykły efekt wizualny oraz dobrze doświetlić wszystkie kąty wnętrza.

Lampa SISTO 1 WPUST wykonana jest z metalu w kolorze aluminium. Jej podstawa ma kształt kwadratu, którego długość boku wynosi 19 cm.

Lampy SISTO 1 WPUST charakteryzują się solidną i odporną na uszkodzenia konstrukcją, wysoką jakością wykonania oraz eleganckim wyglądem. Zapewniają przyjemne i jasne oświetlenie wnętrza.

* Pola wymagane