MAKALU 2

Produkt dostępny

239,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Oprawy techniczne obecnie to już nie tylko oświetlenie do biur lub instytucji. Coraz częściej można spotkać reflektory lub lampy natynkowe, wyróżniające się ciekawym wzornictwem, jak choćby MAKALU 2.

Reflektor MAKALU 2 to niewielka lampa do montażu na ścianie lub suficie. Zalicza się do większej rodziny produktów oświetleniowych, o zróżnicowanej liczbie źródeł światła. Niektórzy decydują się na montowanie ich pojedynczo (oświetlenie zadaniowe lub dekoracyjne) albo w zespołach oświetleniowych po kilka opraw (oświetlenie strefowe lub główne). Do optymalnego doświetlenia całej przestrzeni, warto wykorzystać funkcję regulowania kąta padania światła, niezależną dla każdego ze źródeł światła.

Prostota oprawy MAKALU 2 sprawia, że kojarzy się przede wszystkim ze stylami ultranowoczesnymi. Chętnie wykorzystują ją miłośnicy aranżacji minimalistycznych i hi-tech. Architekci wnętrz coraz częściej przełamują jednak standardowe schematy i używają takich produktów w innych przestrzeniach, a zwłaszcza we wnętrzach klasycznych i skandynawskich.

Funkcjonalność MAKALU 2 sprawia, że bywa ona montowana w większości domowych wnętrz – od kuchni, przez salon i sypialnię, aż do korytarzy i klatek schodowych. Wszystko zależy od sposobu montażu oraz liczby zastosowanych produktów.

MAKALU 2 składa się z centralnie umieszczonej podstawki, do której symetrycznie umocowano dwie cylindryczne oprawki z metalu. W każdej znajduje się miejsce na pojedyncze źródło światła. Lampa pozwala na zastosowanie energooszczędnych źródeł światła LED, dzięki czemu można znacząco obniżyć wysokość rachunków. Produkt występuje w dwóch wersjach barwnych (białej i czarnej).

Reflektory MAKALU 2 to idealne rozwiązanie do funkcjonalnego i stylowego oświetlenia domowych wnętrz.

* Pola wymagane