SANTOS TRACK Zobacz większe

SANTOS TRACK

Produkt dostępny

/


Cena:

229,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 3 lata gwarancji na wszystko

Tagi:

Lampy techniczne zyskują coraz większą popularność i coraz chętniej bywają wykorzystywane w rozmaitych aranżacjach wnętrzarskich jako praktyczne i estetyczne produkty oświetleniowe. Dokładnie tak też jest w przypadku SANTOS TRACK.

Lampa typu spot light SANTOS TRACK należy do rodziny produktów technicznych o ciekawych parametrach, które zjednały jej szerokie grono zwolenników wśród naszych klientów. Lampy montuje się pojedynczo lub zestawia w większe zespoły, pozwalające na kompleksowe i spójne wizualnie oświetlenie danego wnętrza albo podkreślenie szczególnie ciekawych elementów w nim się znajdujących.

Najczęściej SANTOS TRACK bywa wiązany z aranżacjami industrialnymi i loftowymi, w których sprawdza się wręcz perfekcyjnie. Nie oznacza to jednak, że nie może przydać się do oświetlenia pomieszczeń minimalistycznych, skandynawskich lub klasycznych.

SANTOS TRACK może pełnić naprawdę wiele funkcji oświetleniowych. Chętnie używa się go jako lampy głównej, która daje wystarczająco światła do przemieszczania się i wykonywania prostych czynności. Oprócz tego sprawdza się jako oświetlenie zadaniowe oraz dekoracyjne. Wszystko dzięki możliwości regulowania kąta padania światła. Dzięki niej można wydobyć z tła szczególnie ciekawe elementy architektoniczne lub dekoracyjne przedmioty. SANTOS TRACK może być montowany w większości pomieszczeń domowych. Pojawia się w kuchniach, sypialniach i salonach, a wiele osób ceni sobie jego funkcjonalność na klatkach schodowych oraz w przedpokojach.

SANTOS TRACK składa się z cylindrycznej osłony, skrywającej pojedyncze, zinegrowane źródło światła LED, które pozwala na wprowadzenie solidnych oszczędności w zużyciu energii elektrycznej w domach prywatnych i miejscach pracy. Całość umocowano na szynie przytwierdzonej do powierzchni sufitu. Lampę wykonano z aluminium w dwóch uniwersalnych wersjach barwnych: czarnej lub białej.

SANTOS TRACK to produkt praktyczny i estetyczny, udowadniający, że lampa techniczna również może dekorować wnętrze.

Wysokość21 cm
Szerokość klosza5 cm
Szerokość bazy25,5 cm
Stopień zabezpieczeniaIP 20
Ilość źródła światła1
Moc lampy LED12W
Napięcie230V
Źródło światła w komplecieTak
Lumeny950 lm
Temperatura barwowa3000K barwa ciepłobiała
Ruchome źródło światłaTak
Rodzaj gwintuLED zintegrowany
MateriałAluminium
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 4
Kąt regulacji90°
Waga produktu brutto w kg0,6
Waga produktu netto w kg0,5
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane