AZ5134 - NEO TRACK MAGNETIC CONNECTOR FOR DRIVER BK.png Zobacz większe

NEO TRACK MAGNETIC CONNECTORNECTOR FOR DRIVER BK

Produkt dostępny

80,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Rodzaj montażu Natynkowe
Wysokość (cm) 1.2
Głębokość 3,3 cm
Szerokość (cm) 7,5
Materiał PVC
Napięcie 48V
System Neo
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Praktyczne systemy oświetlenia szynoprzewodowego wymagają zastosowania nie tylko podstawowych szyn i opraw oświetleniowych, ale też dodatkowych elementów montażowych, jak NEO TRACK MAGNETIC CONNECTORNECTOR FOR DRIVER BK, potrzebny do bezpiecznego uruchomienia i sterowania oświetleniem w każdym wnętrzu.

Złączka pozwala połączyć szyny z niezbędnym modułem zasilającym. Łącznik i zasilacz NEO TRACK MAGNETIC służą do zasilania systemu Neo i szyn jednofazowych magnetycznych, przeznaczonych do montażu natynkowego, które można znaleźć w ofercie sklepu AZzardo.

Rozwiązanie wykonano z trwałego tworzywa sztucznego (PVC), w uniwersalnym kolorze czarnym, co ułatwia połączenie go z innymi elementami systemu i akcesoriami, dostępnymi na naszej stronie. Tak tworzy się bezpieczny, funkcjonalny i estetyczny system, wpisujący się w większość modnych obecnie aranżacji.

NEO TRACK MAGNETIC CONNECTOR FOR DRIVER BK to niezbędny element każdego systemu oświetlenia na szynoprzewodzie do domu, biura czy lokalu usługowego.

* Pola wymagane