Pojedyńczy ścienny włącznik WIFI AZzardo Smart Zobacz większe

Pojedyńczy ścienny włącznik WIFI AZzardo Smart

AZ3451
Produkt dostępny

99,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Współpraca Amazon Alexa / Google Assistant
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Wysokość (cm) 86 mm
Sieć WiFi 2.4 GHz
Szerokość (cm) 86 mm
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Głębokość 34 mm
Aplikacja AZzardo Smart ( Android, iOS )
Materiał Tworzywo sztuczne/ Szkło
Napięcie 85-250V
Prąd 1 x 5A
Włącz/Wyłącz Tak
Rodzaj lamp Inteligentne urządzenia WIFI
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne sterowanie oświetleniem to już nie tylko zwyczajne włączniki. Ciekawą alternatywą może być choćby POJEDYNCZY ŚCIENNY WŁĄCZNIK WIFI AZZARDO SMART.

Włączniki dotykowe to nowoczesne rozwiązanie, które zwiększa komfort sterowania domowym lub biurowym oświetleniem. Niemal całość urządzenia kryje się w standardowej puszce elektrycznej. Zewnętrzna ramka składa się  płaskiej tafli hartowanego szkła.

POJEDYNCZY ŚCIENNY WŁĄCZNIK WIFI AZZARDO SMART umożliwia wygodne sterowanie lampą – manualnie lub zdalnie. Produkt w pełni współpracuje z naszą aplikacją Azzardo Smart, dzięki czemu udaje się kontrolować oświetlenie z dowolnego miejsca na świecie, jeśli tylko ma się dostęp do bezprzewodowego Internetu. Nasze włączniki WiFi mogą też działać za pośrednictwem komend głosowych, są bowiem kompatybilne z popularnymi asystentami, jak Amazon Alexa lub Google Assistant.

Urządzenie ma wmontowaną funkcję włącz/wyłącz oraz pozwala na stosowanie harmonogramów. W ten sposób da się ustalić konkretne dni i godziny, gdy lampy uruchamiają się lub gasną automatycznie.

POJEDYNCZY ŚCIENNY WŁĄCZNIK WIFI AZZARDO SMART to produkt łączący nowoczesne technologie z ciekawym designem. Sprawdza się niemal w każdej popularnej obecnie aranżacji.

* Pola wymagane