Podwójny ścienny włącznik WIFI AZzardo Smart Zobacz większe

Podwójny ścienny włącznik WIFI AZzardo Smart

AZ3452
Produkt dostępny

99,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Wysokość (cm) 86 mm
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Głębokość 34 mm
Współpraca Amazon Alexa / Google Assistant
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Sieć WiFi 2.4 GHz
Szerokość (cm) 86 mm
Aplikacja AZzardo Smart ( Android, iOS )
Prąd 2 x 5A
Włącz/Wyłącz Tak
Materiał Tworzywo sztuczne / szkło
Napięcie 85-250V
Certyfikaty CE, RoHS
Rodzaj lamp Inteligentne urządzenia WIFI
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne włączniki światła to już nie tylko klasyczne urządzenia przyciskowe, ale też rozwiązania typu smart, jak nasz PODWÓJNY ŚCIENNY WŁĄCZNIK WIFI AZZARDO SMART.

Włącznik wyróżnia ciekawy, nowoczesny design, wpisujący się w zasadzie w każdą modną aranżację. Całość urządzenia kryje się w puszce elektrycznej. Zewnętrzna ramka ogranicza się do gładkiej, eleganckiej tafli hartowanego szkła, odpornego na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i odbarwienia. Dzięki temu włącznik długo utrzymuje optymalny wygląd. Wysoką jakość gwarantują międzynarodowe certyfikaty CE i RoHS.

Nowoczesny PODWÓJNY ŚCIENNY WŁĄCZNIK WIFI AZZARDO SMART to urządzenie, dzięki któremu steruje się domowymi lampami manualnie (przez dotknięcie powierzchni włącznika) lub zdalnie. Jest kompatybilny z naszą aplikacją Azzardo Smart. Może też współpracować z popularnymi asystentami głosowymi, jak Google Assistant i Amazon Alexa.

Włącznik posiada funkcję włącz/wyłącz oraz kontrolę wykorzystania energii, przez co optymalizuje się działanie domowej sieci pod względem funkcjonalności i kosztów. Przy pomocy podwójnego włącznika da się budować i zapisywać harmonogramy oświetleniowe, przez co lampy uruchamiają się w konkretnym dniu, o wybranej godzinie.

Praktyczny PODWÓJNY ŚCIENNY WŁĄCZNIK WIFI AZZARDO SMART to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych włączników, która znacząco podnosi komfort codziennego funkcjonowania, obniża koszty domowego lub biurowego oświetlenia.

* Pola wymagane