Podwójna wtyczka WIFI zewnętrzna 16A IP44 Azzardo Smart Zobacz większe

Podwójna wtyczka WIFI zewnętrzna 16A IP44 Azzardo Smart

AZ3223
Produkt dostępny

139,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Tak
Wysokość (cm) 50 mm
Głębokość 43 mm
Współpraca Amazon Alexa / Google Assistant
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Stopień zabezpieczenia IP44 IP
Sieć WiFi 2.4 GHz
Szerokość (cm) 80 mm
Prąd 10A
Aplikacja AZzardo Smart ( Android, iOS )
Włącz/Wyłącz Tak
Napięcie 100 - 240V
Materiał Plastik
Certyfikaty CE, RoHS
Rodzaj lamp Inteligentne urządzenia WIFI
Długość kabla 26 cm
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Azzardo Smart to sposób na inteligentne oświetlenie do każdego domu. Oprócz lamp i źródeł światła, warto zaopatrzyć się w praktyczne urządzenia WiFi, podnoszące komfort zdalnego sterowania oświetleniem. Do takich akcesoriów zalicza się PODWÓJNA WTYCZKA WIFI ZEWNĘTRZNA 16A IP44 AZZARDO SMART.

Prosta i funkcjonalna PODWÓJNA WTYCZKA WIFI ZEWNĘTRZNA 16A IP44 AZZARDO SMART sprawia, że da się włączyć nawet tradycyjne lampy do domowej instalacji smart, dającej szansę na zdalne sterowanie oświetleniem.

Wtyczka została wykonana z trwałego tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Można do niej podłączyć aż dwa urządzenia elektryczne. Wysoki współczynnik ochrony (IP44) sprawia, że urządzenie może być bez przeszkód wykorzystywane w pomieszczeniach, w których panuje wysoka wilgotność lub występuje ryzyko zachlapania wtyczki wodą. Nadaje się do użytku na tarasie lub balkonie. Wysoką jakość produktu potwierdzają certyfikaty CE i RoHS.

Praktyczna PODWÓJNA WTYCZKA WIFI ZEWNĘTRZNA 16A IP44 AZZARDO SMART wyposażono w funkcję włącz/wyłącz. Urządzenie pozwala na budowanie harmonogramów do wykorzystania w przyszłości. Przy jego pomocy da się kontrolować zużycie energii elektrycznej, przez co łatwiej obniżyć niepotrzebny pobór mocy oraz zoptymalizować domowy system oświetleniowy.

PODWÓJNA WTYCZKA WIFI ZEWNĘTRZNA 16A IP44 AZZARDO SMART nadaje się do używania z naszą mobilną aplikacją Azzardo Smart (na telefony i tablety z systemem iOS i Android). Współpracuje również z asystentami głosowymi, jak choćby Amazon Alexa lub Google Assistant.

Jeśli postawi się na nowoczesne wtyczki do domu i ogrodu, poprawia się funkcjonalność i wydajność całego systemu smart oświetlenia.

* Pola wymagane