Pojedyńcza wtyczka WIFI wewnętrzna 16A Azzardo Smart Zobacz większe

Pojedyńcza wtyczka WIFI wewnętrzna 16A Azzardo Smart

AZ3478
Produkt dostępny

55,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Współpraca Amazon Alexa / Google Assistant
Sieć WiFi 2.4 GHz
Wysokość (cm) 54 mm
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Szerokość (cm) 54 mm
Głębokość 49 mm
Aplikacja AZzardo Smart ( Android, iOS )
Materiał Plastik/Metal
Napięcie 110-240V
Prąd 16A
Włącz/Wyłącz Tak
Certyfikaty CE, RoHS
Rodzaj lamp Inteligentne urządzenia WIFI
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Instalacja oświetleniowa typu smart składa się z różnych elementów. Poza lampami i źródłami światła warto również postawić na praktyczne akcesoria, jak POJEDYNCZA WTYCZKA WIFI WEWNĘTRZNA 16A AZZARDO SMART.

Wtyczki smart pozwalają na wpięcie do domowego lub biurowego systemu inteligentnego oświetlenia urządzeń tradycyjnych. Zwiększa to funkcjonalność przestrzeni oraz pozwala na zdalne sterowanie wszystkimi lampami.

POJEDYNCZA WTYCZKA WIFI WEWNĘTRZNA 16A AZZARDO SMART to niewielki produkt do podpięcia jednego urządzenia elektrycznego. Wykonano ją z trwałego tworzywa sztucznego w kolorze białym, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. O wysokiej jakości i funkcjonalności produktu świadczą międzynarodowe certyfikaty RoHS i CE.

Wtyczka pozwala na wygodne, zdalne sterowanie różnymi urządzeniami, dzięki zastosowaniu praktycznych funkcji, jak: włącz/wyłącz i harmonogramu oświetleniowego. Urządzenie posiada także możliwość bieżącego kontrolowania zużycia energii elektrycznej, co przydaje się do zoptymalizowania poboru prądu oraz obniżenia wysokości domowych rachunków.

POJEDYNCZA WTYCZKA WIFI WEWNĘTRZNA 16A AZZARDO SMART współpracuje z naszą mobilną aplikacją Azzardo Smart na tablety i telefony, dzięki czemu można sterować oświetleniem w domu lub biurze z dowolnego miejsca na świecie, jeśli tylko ma się dostęp do bezprzewodowego Internetu. Wtyczka działa również z popularnymi asystentami głosowymi (Amazon Alexa i Google Assistant).

POJEDYNCZA WTYCZKA WIFI WEWNĘTRZNA 16A AZZARDO SMART to rozwiązanie, które zwiększa komfort oświetleniowy, przynosi oszczędności oraz wygodę sterowania oświetleniem w każdym wnętrzu.

* Pola wymagane