AZ5209 - SWITCH PANEL REMOTE CONTROL 2-GROUP BLUETOOTH BK.png Zobacz większe

Prezentacja wideo

Włącznik ścienny SWITCH PANEL REMOTE CONTROL 2-GROUP BLUETOOTH

Produkt dostępny

249,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Wysokość (cm) 8,5
Głębokość 8,5 cm
Szerokość (cm) 1,4
CCT regulacja barwy światła tak
Materiał PVC
Napięcie BATTERY
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne oświetlenie do praktycznych wnętrz wymaga nie tylko odpowiednich opraw i źródeł światła. Równie potrzebne są odpowiednie narzędzia do sterowania całym systemem. Z pomocą przychodzą sprawdzone produkty, jak nasz SWITCH PANEL REMOTE CONTROL 2-GROUP BLUETOOTH BK.

Pilot SWITCH PANEL REMOTE CONTROL 2-GROUP BLUETOOTH BK to niezmiernie wygodne urządzenie, przeznaczone do kontroli różnych lamp, dostępnych w naszej ofercie, za pośrednictwem łączności Bluetooth. Z jego pomocą można łatwo sterować nie tylko włączaniem i wyłączaniem poszczególnych produktów oświetleniowych, ale także regulować kluczowe parametry światła, jak temperaturę barwową oraz natężenie światła – wszystko za pomocą precyzyjnie oznaczonych przycisków. Dzięki temu da się łatwo modyfikować warunki świetlne we wnętrzach, by dopasować je do indywidualnych potrzeb, bez konieczności odrywania się od swoich zadań i korzystania z włącznika ściennego z funkcją ściemniacza.

Zasilany na baterie pilot SWITCH PANEL REMOTE CONTROL 2-GROUP BLUETOOTH BK został wykonany z trwałego PVC i w naszej ofercie występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej lub białej.

SWITCH PANEL REMOTE CONTROL 2-GROUP BLUETOOTH BK to praktyczne rozwiązanie do wykorzystania opcjonalnie z różnymi produktami z oferty AZzardo.

* Pola wymagane