Złącze giętkie do szynoprzewodu TRACK 3 LINE FLEXIBLE Zobacz większe

Złącze giętkie do szynoprzewodu TRACK 3LINE FLEXIBLE

Produkt dostępny

63,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn Natynkowe
Ilość faz trójfazowa 230V
Napięcie 230V
System 3Line
Sposób montażu Standardowe
Rodzaj towaru Zasilacze
Rodzaj towaru Akcesoria
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne systemy oświetleniowe, wykorzystujące szynoprzewody, to już nie tylko sposób na zapewnienie światła w pomieszczeniach biurowych lub magazynowych. Coraz chętniej stawia się na takie rozwiązania w modnych wnętrzach mieszkalnych. Do zbudowania funkcjonalnego systemu trzeba wykorzystać nie tylko same szynoprzewody, ale też dodatkowe akcesoria, jak na przykład ZŁĄCZE GIĘTKIE DO SZYNOPRZEWODU TRACK 3 LINE FLEXIBLE.

Niewielkie ZŁĄCZE GIĘTKIE DO SZYNOPRZEWODU TRACK 3 LINE FLEXIBLE to praktyczne rozwiązanie, zwiększające komfort budowania systemu oświetleniowego. Elastyczny element pozwala na dopasowanie kąta połączenia obu szynoprzewodów do indywidualnych potrzeb oraz wymagań konkretnej przestrzeni. Urządzenie nadaje się do wykorzystania z szynoprzewodami trójfazowymi do montażu natynkowego. Na stronie Azzardo można znaleźć dwie wersje kolorystyczne produktu – białą lub czarną.

ZŁĄCZE GIĘTKIE DO SZYNOPRZEWODU TRACK 3 LINE FLEXIBLE umożliwia bezpieczne połączenie dwóch listew szynoprzewodowych.

ZŁĄCZE GIĘTKIE DO SZYNOPRZEWODU TRACK 3 LINE FLEXIBLE to niewielki produkt, dzięki któremu system szynoprzewodów staje się jeszcze wygodniejszy w montażu i późniejszym użytkowaniu.

* Pola wymagane