SAGA TRACK MAGNETIC 36W MILKY120 CCT SMART Zobacz większe

Prezentacja wideo

Alfa SAGA TRACK MAGNETIC 36W MILKY120 CCT BLUETOOTH SMART

Produkt dostępny

389,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Rodzaj montażu Podtynkowe
Rodzaj montażu Natynkowe
Wysokość (cm) 2,5
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Głębokość 2,2 cm
Ilość źródła światła 1
Sterowanie pilotem Opcjonalnie
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Szerokość (cm) 90
Moc maksymalna 36W
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
CCT regulacja barwy światła tak
Aplikacja AZzardo Smart ( Android, iOS )
Ściemniacz Tak
Źródło światła w komplecie Tak
Lumeny 1900
Temperatura barwowa 3000-6000K
Materiał Metal
Napięcie 48V
Kąt świecenia 120°
Rodzaj lamp Lampa liniowa
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Nie
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
System Alfa
Bluetooth Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Oświetlenie na szynoprzewodach przydaje się nie tylko w lokalach usługowych i biurach. Bywa też chętnie stosowane w przestrzeniach mieszkalnych. Zwłaszcza gdy wykorzysta się stylowe rozwiązania nowoczesne o dużej funkcjonalności i ciekawym designie, jak nasza Alfa SAGA TRACK MAGNETIC 36W MILKY120 CCT SMART.

Lampa liniowa Alfa SAGA TRACK MAGNETIC 36W MILKY120 CCT SMART to jeden z większych produktów z tej szerokiej rodziny opraw do montażu na szynoprzewodzie. Prezentowane rozwiązanie nadaje się do montażu w ramach systemów Alfa jednofazowych magnetycznych, w ramach których pełni rolę oświetlenia strefowego (pojedyncze oprawy) lub ogólnego (kilka lamp odpowiednio rozmieszczonych względem siebie na szynie). Na funkcjonalność rozwiązania w dużej mierze wpływa możliwość regulowania temperatury barwowej i natężenia światła, by zawsze dobrać optymalne warunki świetlne we wnętrzach.

Produkt stosuje się w większości domowych pomieszczeń. Idealnie nadaje się do kuchni, salonu czy sypialni. Warto zdecydować się na niego też w ciasnych wnętrzach, gdzie większe lampy zbytnio ograniczałyby przestrzeń użytkową. To świetna opcja do przedpokojów, na klatki schodowe i korytarze.

Lampa Alfa SAGA TRACK MAGNETIC 36W MILKY120 CCT SMART może być sterowana zdalnie. Warto wykorzystać do tego naszą aplikację AZzardo Smart, dzięki której wpisuje się produkt w ramy inteligentnej instalacji, zyskując też szansę na parowanie lamp i sterowanie całymi zespołami oświetleniowymi. Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z opcjonalnego pilota (technologia Bluetooth).

Alfa SAGA TRACK MAGNETIC 36W MILKY120 CCT SMART to mocno wydłużona oprawka z czarnego metalu, płasko przylegająca do szynoprzewodu. Osadzono w niej pojedyncze zintegrowane źródło światła LED, co zwiększa funkcjonalność lampy i ogranicza zużycie energii.

Alfa SAGA TRACK MAGNETIC 36W MILKY120 CCT SMART to skuteczny i modny sposób na oświetlenie, który pokochało już wielu naszych klientów.

* Pola wymagane