ARIDA IP54 Zobacz większe

ARIDA IP54

Produkt niedostępny

199,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Wysokość (cm) 12
Ilość źródła światła 1
Stopień zabezpieczenia IP54 IP
Szerokość (cm) 8
Moc maksymalna 18W
Rodzaj gwintu E27
Materiał Metal/ Tworzywo sztuczne
Napięcie 230V
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne oprawy oświetleniowe trafiają coraz częściej nie tylko do domowych wnętrz, ale także do ogrodów, w których zapewniają bezpieczeństwo podczas przemieszczania się oraz tworzą efektowną dekorację elewacji i przestrzeni wokół budynku. Idealnym tego przykładem jest niepozorna lampa ARIDA IP54.

Lampa elewacyjna ARIDA IP54 to mały produkt oświetleniowy, który pojedynczo pełni rolę oświetlenia dekoracyjnego lub punktowego. W większych zespołach jest w stanie oświetlić całą elewację. Dzięki wysokiemu współczynnikowi ochrony, lampa może być bezpiecznie używana na zewnątrz, bez obaw o szkodliwe warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, wilgoć).

Najczęściej produkty tego typu trafiają na elewację na tarasach i balkonach. Niekiedy pojawiają się wzdłuż całej ściany lub w pobliżu drzwi wejściowych do domu. Prostota oprawy sprawia, że wiele osób decyduje się na zastosowanie jej w aranżacjach minimalistycznych lub nowoczesnych. Warto jednak rozważyć również montaż takiego produktu w ramach przestrzeni zaplanowanej w stylu klasycznym lub skandynawskim.

Lampa ARIDA IP54 ma niewielką, prostokątną oprawkę z metalu (kolor ciemnoszary), na której z przodu znajduje się pojedyncze zintegrowane źródło światła LED, osłonięte mlecznobiałą, akrylową osłoną, rozpraszającą światło.

ARIDA IP54 to nowoczesna, energooszczędna lampa o ciekawych walorach estetycznych, idealnie doświetlająca przydomowe przestrzenie.

* Pola wymagane