PETER 60 4000 MB Zobacz większe

PETER 60 4000 MATT BLACK

Produkt dostępny

505,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Klasa energetyczna Klasa energetyczna 4
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Minimalistyczne oświetlenie wnętrz pozwala uzyskać nowoczesny klimat i poprawić funkcjonalność przestrzeni, która nie traci również walorów estetycznych. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie rozwiązania, jak PETER 60 4000 MATT BLACK.

Kinkiet PETER 60 4000 MATT BLACK to niezmiernie trwała lampa łazienkowa, chętnie wykorzystywana przez wielu naszych klientów. Należy do większej rodziny produktów, różniących się między sobą wielkością, co ułatwia znalezienie idealnego rozwiązania do każdego wnętrza. Model PETER 60 4000 MATT BLACK ze względu na wysoki współczynnik ochrony wykorzystuje się chętnie w łazienkach, przede wszystkim jako oświetlenie zadaniowe nad lustro. Dzięki niemu doświetla się przestrzeń do wykonywania precyzyjnych zadań wzrokowych, jak golenie się czy wykonywanie makijażu.

Minimalizm i prostota – tym odznacza się lampa łazienkowa PETER 60 4000 MATT BLACK. Trudno się zatem dziwić, że tak chętnie trafia do pomieszczeń nowoczesnych. Warto też użyć jej w łazienkach industrialnych, skandynawskich lub klasycznych, by nieco ożywić przestrzeń.

PETER 60 4000 MATT BLACK to mocno wydłużona, prostokątna oprawka z trwałego aluminium w odcieniu matowej czerni. Osadzono w niej zintegrowane źródło światła LED, przykryte akrylową osłoną, przyjemnie rozpraszającą światło, dla uzyskania optymalnych warunków i przytulności we wnętrzu.

PETER 60 4000 MATT BLACK to praktyczne rozwiązanie oświetleniowe w atrakcyjnej cenie, po które sięgnęło już wielu naszych wymagających klientów.

* Pola wymagane